Narty Head Supershape E-Magnum + PRD 12 GW 2022/2023.


Supershape e-Magnum to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach. Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji. 


 SZCZEGÓŁY

Supershape e-Magnum

Długość: 149/156/163/170/177

Promień: 13,1 @ Długość 170

Taliowanie: 129/72/111 @ Długość 170

Płyta: Superflex PR Base low

Wiązania:

  PRD 12 GW

DIN: 4 - 12

Waga: 2370 g

 

WŁAŚCIWOŚCI

EMC

ERA 3.0 S

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM”C, struktura Race RD

Speed Rocker

 TECHNOLOGIE

Supershape e-Magnum

EMC

EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu. 

ERA 3.0 S

Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania. 

GRAPHENE

GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

 PRD 12 GW

GRIPWALK


Narty Head Supershape e-Magnum 2022/2023

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Magnum 2022/2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 2.699,00 zł


Dostępne opcje