HEAD TOTAL JOY model  2021/22
z wiązaniami HEAD JOY 11 GRIP WALK


Total Joy to doskonałe, allroundowe narty do jazdy na każdej trasie. Pozwolą doświadczonym narciarkom na odkrycie wszystkich zakątków ośrodka narciarskiego. Narty posiadają super lekką konstrukcję, sportową charakterystykę oraz modną szafę graficzną.


Dzięki nartom HEAD  Total Joy narciarskim placem zabaw stanie się cały górski teren. To uniwersalny model o charakterystyce all mountain, który sprawdzi się na każdym stoku. Niezależnie od tego, gdzie porwie Cię narciarska przygoda, zawsze będziesz gotowa na zjazd. Podobnie jak ludzie gór, Total Joy nie zna kompromisów. Zachwyca lekkością i konstrukcją ułatwiającą skręcanie. Wysokie osiągi dopełnia modne wzornictwo w sportowym stylu oraz zabezpieczenie dziobów.


Technologie:

Konstrukcja LYT Tech

Kobiecy Camber

Protectiv Frame Structure

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C

Uniwersalne wiązania JOY 11 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 3-11 DIN

HEAD TOTAL JOY 2022 /163/ + JOY 11 GW

ERA 3.0: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.

Graphene: GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.


Allride Rocker: Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach jak i w puchu – dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. W każdym modelu umieszczono dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na każdym poziomie umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


Konstrukcja Carbon Sandwich Cap: Łącząc w tej konstrukcji najlżejsze i najmocniejsze materiały zaprojektowano bardziej stabilne, mocne i lekkie narty. Wykorzystując drewno Karuba, Carbon oraz Graphene zapewniono optymalne osiągi i najniższą możliwą wagę nart.


Rdzeń drewniany KARUBA: Wykorzystanie rdzenia drewnianego Karuba zapewnia idealny balans pomiędzy gęstością, wytrzymałością i wagą.


Taliowanie :  134-85-113mm

Promień skrętu;  R- 13,8m /163 cm

HEAD TOTAL JOY 2022 /163/ + JOY 11 GW Kod producenta TOTAL JOY 163CM

HEAD TOTAL JOY 2022 /163/ + JOY 11 GW Model Total joy

Narty Head Total Joy 2022

  • Kod produktu: Narty Head Total Joy 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje