HEAD WORLD CUP REBELS  e-SL model 2021/22
z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14


Worldcup Rebels e-SL to idealne narty do wycinania skrętów o krótkim promieniu. Mimo dużej mocy i zawodniczej charakterystyki są łatwiejsze w sterowaniu i wymagają mniej wysiłku niż model e-SL RD. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Podobnie jak inne modele z rodziny Worldcup Rebels, narty e-SL przyciągają wzrok nową szatą graficzną w minimalistycznym stylu.

EMC - Oznacza obwód zarządzania energią, który redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skupić się tylko na własnych osiągach.

GRAPHENE™ - rewolucyjny materiał, superlekki i super wytrzymały; wykorzystany w konstrukcji narty zapewnia niesamowite właściwości jezdne.

Graphene WC sandwich Cap - Konstrukcja Graphene WC sandwich Cap została opracowana z najbardziej wyrafinowanego materiału znanego człowiekowi. Ma zbalansowaną mieszankę lekkiego grafenu i dodatkowych warstw tytanu i łączy w sobie ekstremalną zwinność z ekstremalną responsywnością, zapewniając najwyższą wydajność.

Technologie:

Narty z grupy RACE, na przygotowane trasy

EMC

GRAPHENE™

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich CAP

Ultra szybki ślizg UHM C, struktura Race RD

Rdzeń drewniany

Rebel camber

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane do specjalnej płyty w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 123-68-108mm   R- 11,5m dla 160cm

HEAD WC REBELS e-SL 2022 /160/ - IGŁY JAK NOWE

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT

EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3500ZŁ

HEAD WC REBELS e-SL 2022 /160/ - IGŁY JAK NOWE Marka Head

Narty w praktycznie w super idealnym stanie technicznym  i wizualnym.

WYGLĄDAJA JAK NOWE. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila

Minimalne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze ryski na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego.

Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 - 9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head WC Rebels e-SL 2022

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-SL 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje