HEAD WORLD CUP REBELS  e-SR model 2023

WIĄZANIE HEAD PR 11 GW


Wysokiej jakości rdzeń z litego drewna i technologia EMC redukująca wibracje powodują, że Worldcup Rebels e.SR są tym, czym są: reaktywną i wygodną nartą slalomową dla średniozaawansowanych i już doświadczonych  narciarzy.


Zorientowane na slalom Worldcup Rebels e.SR to wysokowydajne narty dla dorosłych, które są wyposażone w obniżającą wagę technologię LYT. Konstrukcja oparta jest na rdzeniu z litego drewna i metalu. Dzięki sportowemu taliowaniu i szerokości 66 mm osiąga się krótki promień 11,5 m, który wspiera tworzenie stylu jazdy i szybkich skrętów. e.SR ma innowacyjną funkcję EMC firmy HEAD w części, która zapewnia tłumienie  wibracji i lepszą wydajność.


HEAD WC REBELS e.SR 2023/163/ + PR 11 GW Kod producenta REBELS e.SR 163CM

Technologie HEAD WORLDCUP REBELS E-SLR:


EMC F: HEAD EMC F (Energy Management Circuit) posiada ceramiczną płytkę piezo wbudowaną w przód narty. Tutaj energia kinetyczna jest zamieniana na energię elektroniczną, która z kolei jest wykorzystywana do pochłaniania negatywnych wibracji. Oznacza to, że narty biegają płynniej i pozwalają na jazdę na wyższym poziomie przez cały dzień.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap: Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Narty z wiązaniami  HEAD PR 11 GW


w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Taliowanie : 123-66-107mm  R-11,2m dla 163cm

HEAD WC REBELS e.SR 2023/163/ + PR 11 GW Marka Head

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  /bez ustawień/

Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania, w tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza.

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  2700ZŁ
Narty Head WC Rebels e-SR 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-SR 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje