HEAD WORLDCUP REBELS  i.GSR

Model 2021/22

z wiązaniami HEAD PR 11

Worldcup Rebels i.GSR 2022 to narty race idealne do użytku na co dzień. Doskonale sprawdzą się w precyzyjnych gigantowych skrętach na przygotowanym stoku. Niski poziom drgań i stabilność tych nart sprawdzą się idealnie podczas doskonalenia Twoich zaawansowanych umiejętności. Z każdym skrętem na nartach i.GSR poczujesz większą pewność, a łatwość ich prowadzenia pozwoli Ci zachować siły i energię na cały dzień.

Prawdziwa konstrukcja Camber, ślizg UHM C ze strukturą Race oraz reaktywna konstrukcja Worldcup Sandwich daje moc i piorunującą prędkość tym szybkim i wściekłym nartom.

Narty z wiązaniami HEAD PR 11 skala 3-11DIN. montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

HEAD WC REBELS i.GSR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE

World Cup Rebels i. GSR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.GS, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać krótki promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu.

Opis techniczny:

Technologia Intelligence • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap • Ślizg UHM C, struktura Race • Rebel

Camber • Allride Base

TEREN: Przygotowana trasa

GRUPA DOCELOWA: zaawansowani narciarze

PROMIEŃ: 13,5m dla  165cm

TALIOWANIE: 116 / 68 / 100mm

HEAD WC REBELS i.GSR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE Długość nart 165 cm

W tym roku nowy model wyposażony w szatę graficzną wykonaną w tak zwanej strukturze "wężowej skóry"  znacznie bardziej odporna na zarysowania.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2500ZŁ

HEAD WC REBELS i.GSR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE Rodzaj Męskie

HEAD WC REBELS i.GSR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE


Narty Head WC Rebels i.GSR 2022

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels i.GSR 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje