Head WC Rebels   i.SLR Z model  2020
z wiązaniami Head PR 11 GW

Narty HEAD WC REBELS i.SLR   to niebywale zwinne i dynamiczne slalomki. Są łatwe w prowadzeniu, gładko rzeźbiąca śnieg, przecinająca nawet zmrożone muldy. Konstrukcyjnie zbliżone do zawodniczych nart WC Rebels iSL. Narty i.SLR AB zbudowano na podstawie wcześniejszego modelu i.Race i jest to bardzo solidna i jednocześnie niskobudżetowa narta slalomowa. Doskonała alternatywa dla droższych modeli z grupy Rebels. W tym roku wiązania w nartach są kompatybilne z systemem Grip Walk ułatwiającym chodzenie i zwiększającym bezpieczeństwo.

Model WC REBELS i.SLR to szybkie, slalomowe narty do precyzyjnych skrętów każdego dnia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Promień skrętu 11,5 m z łatwością wycina krótkie i ostre łuki wymagając przy tym od narciarza dwa razy mniej wysiłku niż zawodnicza narta slalomowa. Prawdziwa konstrukcja Camber, ślizg UHM C ze strukturą Race oraz reaktywna konstrukcja Worldcup Sandwich daje moc i piorunującą prędkość tym szybkim i wściekłym nartom.

Narty z wiązaniami HEAD PRD 12 GW

Wiązanie firmy Tyrolia PRD 12 GW wyposażone jest w sprawdzoną technologię PowerRail zagwarantuje osiągi z dużym poziomem stabilności i wytrzymałości. Kompatybilne z butami Alpine oraz z podeszwami GripWalk. Z tym wiązaniem typu All Mountain poczujesz się komfortowo w każdych warunkach. W razie ewentualnego upadku o bezpieczeństwo zadba funkcja Full Diagonal wypnie buta w zakresie 180 stopni, pionowo i horyzontalnie z wiązania. Twoje ścięgna, wiązadła stawy oraz mięśnie będą o wiele mniej narażone na kontuzję.

Skala 3-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

HEAD WC REBELS i.SLR + PR11 GW 2020 /165/ Marka Head

World Cup Rebels i. SLR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.SL, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać krótki promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu. 

Opis techniczny:

Technologia Intelligence • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap • Ślizg UHM C, struktura Race • Rebel

Camber • Allride Base

TEREN: Przygotowana trasa

GRUPA DOCELOWA: zaawansowani narciarze

PROMIEŃ: 11,5m dla  165cm

TALIOWANIE: 122 / 66 / 107mm

HEAD WC REBELS i.SLR + PR 11 GW 2020 /165/ Model I.SLR

W tym roku nowy model wyposażony w szatę graficzną wykonaną w tak zwanej strukturze "wężowej skóry"  znacznie bardziej odporna na zarysowania.
Narty Head WC Rebels i.SLR 2020 PR 11 GW

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels i.SLR 2020 PR 11 GW
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.449,00 zł


Dostępne opcje