HEAD WORLDCUP REBELS  i.SLR
model 2021/22
z wiązaniami HEAD PR 11


Narty HEAD WC REBELS i.SLR  2021/22 to niebywale zwinne i dynamiczne slalomki. Są łatwe w prowadzeniu, gładko rzeźbiąca śnieg, przecinająca nawet zmrożone muldy. Konstrukcyjnie zbliżone do zawodniczych nart WC Rebels iSL. Narty i.SLR AB zbudowano na podstawie wcześniejszego modelu i.Race i jest to bardzo solidna i jednocześnie niskobudżetowa narta slalomowa. Doskonała alternatywa dla droższych modeli z grupy Rebels. W tym roku wiązania w nartach są kompatybilne z systemem Grip Walk ułatwiającym chodzenie i zwiększającym bezpieczeństwo.


Model WC REBELS i.SLR to szybkie, slalomowe narty do precyzyjnych skrętów każdego dnia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Promień skrętu 11,5 m z łatwością wycina krótkie i ostre łuki wymagając przy tym od narciarza dwa razy mniej wysiłku niż zawodnicza narta slalomowa. Prawdziwa konstrukcja Camber, ślizg UHM C ze strukturą Race oraz reaktywna konstrukcja Worldcup Sandwich daje moc i piorunującą prędkość tym szybkim i wściekłym nartom.


Narty z wiązaniami HEAD PR 11 skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


HEAD WC REBELS i.SLR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE

World Cup Rebels i. SLR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.SL, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać krótki promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu.


Opis techniczny:


Technologia Intelligence • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap • Ślizg UHM C, struktura Race • Rebel

Camber • Allride Base

TEREN: Przygotowana trasa

GRUPA DOCELOWA: zaawansowani narciarze

PROMIEŃ: 11,5m dla  165cm

TALIOWANIE: 122 / 66 / 107mm

HEAD WC REBELS i.SLR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE Model I.SLR

Narty praktycznie w super idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Minimalne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 - 9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2500ZŁ

HEAD WC REBELS i.SLR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE Kolor dominujący biały

HEAD WC REBELS i.SLR 2022 /165/ IDEALNE JAK NOWE

Narty Head WC Rebels i.SLR 2022

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels i.SLR 2022
  • Dostępność: 2 -3 dni
  • 2.500,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje