Narty Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti
model 2023 z wiązaniem Marker TPX 12 GW


Nordica Dobermann Spitfire 70 TI to bardzo uniwersalne narty o sportowym charakterze, dedykowane średniozaawanowanym narciarzom. Narty o solidnej budowie uwzgledniającej nowoczesne  technologie, żeby zapewnić Ci doskonałą zabawę.


Spitfire błyskawicznie przechodzi ze skrętu w skręt i znakomicie utrzymuje wysoką prędkość w długim łuku. Jeden przejazd i nigdy nie obejrzysz się za siebie


Podobnie jak wszystkie modele z rodziny Spitfire, 70 TI to narty carvingowe o wysokich osiągach, stworzone dla miłośników jazdy na nartach. Ale ponieważ jest zbudowany z drewnianego rdzenia i tylko jednego arkusza TITANALU, nie jest tak wymagający, co czyni go idealnym dla mniej agresywnych narciarzy.


Ponadgabarytowy kształt czubka narty o charakterystyce SL /slalomowej/ pozwala na szybkie i łatwe inicjowanie skrętu, podczas gdy talia i ogon mają budowę zbliżoną do modeli gigantowych GS co umożliwia wszystko, od dużych skrętów po szybkie łuki o krótkim promieniu.


A nowa płyta Recoil Power Plate zapewnia płynny flex i dodatkową stabilność. Jeśli szukasz wszechstronnych nart carvingowych, które są zabawne i łatwe w skręcaniu, Spitfire Ti jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.


NORDICA DOBERMANN SPITFIRE 70 TI 2023/165 /+ TPX12 Kod producenta SPITFIRE 70 TI 165CM

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker TPX 12  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.


Narty z wiązaniami Marker TPX GW  w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Opis techniczny:

Taliowanie : 119-70-99mm  R-14,5m dla 165cm

Płyta: FDT Recoil Power

Konstrukcja: ENERGY TI

Din: 4 - 12 TC

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń / Materiały: Performance Wood + ściana boczna

Fabryczna podstawa Faza: 0,9°

Fabryczna faza boczna: 88°

NORDICA DOBERMANN SPITFIRE 70 TI 2023/165 /+ TPX12 Długość nart 165 cm

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień.Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania

W tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarza

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  2999ZŁNarty Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.999,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje