Narty Nordica Dobermnn Spitfire 76 PRO model 2023
z wiazaniem Marker TPX 12 GW


Narty  Nordica Spitfire 76 PRO to rewelacyjna narta do całodziennej jazdy, oferując zarówno moc jak i świetną zabawę. Konstrukcja oparta na drewnianym rdzeniu oraz wzmocnieniach zapewniając szybkość oraz energię przy wyjściu ze skrętu. Geometria dziobów inspirowana nartami slalomowymi, aby łatwiej inicjować skręt, talia oraz piętki w charakterystyce narty gigantowej pomagają w precyzyjnym i mocnym skręcie.


Ile poranków budziłeś się z marzeniami o narcie, która pozwoli ci wykonywać skręty zarówno GS, jak i SL, bez żadnego rozróżnienia? Nordica Dobermann Spitfire 76 Pro to ostateczna odpowiedź na to pragnienie. Ikoniczny model rodziny Dobermann narodził się z naturalnej ewolucji koncepcji multiradius, specjalnego rozwiązania, które Nordica wprowadziła i udoskonaliła z biegiem czasu. Połączenie różnych taliowań nadaje narcie kształt, który może pomieścić więcej promieni. Od dziobu do czubka narty przypominają geometrię modeli GS, a kształt czubka inspirowany jest modelami SL. Mieszanka wybuchowa gotowa do uwolnienia na stoku. Dwie dusze w jednej narcie, aby śledzić najróżniejsze skręty bez konieczności od czasu do czasu zmiany nart.


Dzięki szerszej o 6 mm talii gwarantuje stabilną i wydajną jazdę w mieszanych lub zniszczonych warunkach śniegowych. Idealny kompromis dla tych, którym nie zadowalają tylko wczesne godziny poranne, ale chcą się bawić do zamknięcia wyciągów

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lżejsza.

Płyta:

FDT Recoil Race Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 GW, w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 126-76-106 mm  R-17m dla 180cm

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń Materiały: Performance Wood + ściana boczna

Narty w praktycznie w DOBRYM a nawet  DOBRYM +  stanie technicznym, ślady normalnego użytkowania - drobne eksploatacyjne rysy i zacięcia  na szacie graficznej nart i wiązań, Krawędzie grube - 1,5-1,6mm grubość krawędzi - a więc ok. 15-20% realnego zużycia . Nowe mają ok. 2mm, Ślizgi w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, pojedyncze ryski nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !!

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3799ZŁ
Narty Nordica Dobermann Spitfire 76 PRO 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire 76 PRO 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje