Narty Nordica Enforcer 88  model 2023
z wiązanimi Marker Griffon 13 Gw


Mocny i precyzyjny, Enforcer 88 tęskni za skręcaniem. Narciarze, którzy spędzają większość czasu na trasach, uwielbiają jego stabilność i zamiłowanie do prędkości. Uzbrojony w węższą talię, łączy w sobie drewniany rdzeń z dwoma arkuszami metalu i włókna węglowego, które biegną przez całą długość narty. Oprócz tłumienia wibracji w celu uzyskania szczególnie płynnej jazdy, tworzy to energiczną nartę, która jest wyjątkowo responsywna i szybka na krawędzi. Końcówka wcześnie wznosząca się i lekki rocker na ogonie zwiększają wszechstronność, oferując zwinność i zdolność do łatwego pochłaniania nierówności. I chociaż jest to najnowszy dodatek do kolekcji Enforcer, ta narta ma już reputację zwiększania pewności siebie, wydajności i zabawy. Wyrzeźbij swój podpis na całej górze za pomocą Enforcer 88.


Opis:

Konstrukcja: ENERGY 2 TI

Rocker: ALL MOUNTAIN ROCKER

Rdzeń / Materiały: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL

Fabryczne skosy podstawy: 1°

Fabryczne skosy boczne: 2°

CARBON CHASSIS ENFORMER LT

Carbon Chassis LT firmy Nordica wykorzystuje zastrzeżoną mieszankę materiałów węglowych w celu zmniejszenia masy przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności.

TRUE TIP LT

Zmniejszając ilość ciężkiego plastiku ABS w czubku i rozszerzając lekki drewniany rdzeń w tym obszarze za pomocą stożka, który dodatkowo zmniejsza wagę, poprawiliśmy zabawę i zwrotność nart bez uszczerbku dla niezrównanego poczucia mocy i kontroli. Nadeszła następna generacja.

NORDICA ENFORCER 88 2023 /172/ - IDEALNY STAN

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 121-88-109mm  R- 15,5m dla 172cm

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJINarty Nordica Enforcer 88 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 88 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.900,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje