Narty  Nordica Sentra S 6 FDT model 2019
z wiązaniami Marker TP 2 11 FDT

Nowa seria Nordica Sentra przenosi naszą ultra-lekką i potężną technologię Balsa na nowy poziom. Łączy w sobie moc i przyczepność naszych nart wyścigowych z lekkim rdzeniem Balsa i super wyważonym taliowaniem, dzięki czemu można bez wysiłku wykonywać gładkie skręty przez cały dzień. Jak szykownie. Wskakuj na Sentrę i poczuj więcej zabawy w narciarstwie.

Sentra S 6 to idealny model do eksplorowania tras narciarskich, który pozwoli Ci dobrze się bawić na stoku. Lekka, ładna, wszechstronna, ta narta jest zaprojektowana, aby zapewnić najwyższą wydajność niezależnie od tego, czy chcesz pojechać krótkim czy długim skrętem. Model zainspirowany naszym kultowym modelem Spitfire Pro, model S 6 z pewnością sprawi, że będziesz się dobrze bawić.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM BALSA®

Konstrukcja nart Sentra S 6 opiera się na wykorzystaniu w rdzeniu jednego z najszybciej rosnących drzew - balsy, która umieszczona została pomiędzy warstwy carbonu. To właśnie taka konstrukcja zapewnia stabilność nart i świetne trzymanie na krawędziach, które pozwala narciarkom osiągać coraz to lepsze wyniki na stokach.

Balsa - najlżejszy i najwydajniejszy rdzeń.

Wyprodukowany z jednego z najszybciej rosnącego drzewa na świecie -  tworzy to nasze narty lekkimi, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Największy stosunek siły do wagi ze wszystkich drzew. Wytrzymała i lekka konstrukcja aż 60% komórek wypełnionych powietrzem i 40% solidnym materiałem

Płyta:

FDT  Plate - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 FDT skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta


Taliowanie :120-72-100mm   R-13,5m dla 156cm

Narty w dobrym stanie technicznym i relatywnie średnim wizualnym. Normalne ślady użytkowania - zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań, zdecydowanie więcej zarysowań na tylnej części nart  ale są to powierzchowne zarysowania bez uszkodzeń struktury narty. Krawędzie grube i równe   1,6-1,7 mm grubości, a więc praktycznie małe zużycie techniczne.  Nowe  narty to krawędzie ok. 2mm grubości. Ślizgi  w  dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

Narty po serwisie - przygotowane do jazdy

W skali do 10 narty /stan techniczny/ oceniam na 7,5 - 8,0 !! stan wizualny oceniam na 4-4,5 !!Narty Nordica Sentra S 6 FDT

  • Kod produktu: Narty Nordica Sentra S 6 FDT
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje