NOWE NARTY NORDICA TRANSFIRE 75 CA
MODEL Z KOLEKCJI 2016/17 Z WIĄZANIAMI NORDICA 10 ADV 
Narty TRANSFIRE 75 ENERGY FRAME CA WOOD to nowoczesna konstrukcja oparta na połączeniu drewnianego rdzenia Woodcore wzmacnionego warstwą CARBONU zapewnia odpowiednią stabilność i łatwość inicjacji skrętu.
Model 75 CA idealne dla już jeżdżących  na wstępnym etapie zaawansowania jak i dla doskonalących jazdę narciarzy - CIEKAWA A UNIWERSALNA SZATA GRAFICZNA umożliwia wybór tych nart zarówno kobietom jak i mężczyzną .
Jeżeli poszukujesz narty gwarantującej wysoki poziom precyzji, która zarazem potrafi przebaczyć pewne niedociągnięcia w Twojej jeździe, to linia nart Transfire będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Świetnie sprawdzą się w ciętym skręcie jak i bardziej swobodnym przechodzeniu z krawędzi na krawędź.
Jazda na tych nartach jest jeszcze przyjemniejsza dzięki rekreacyjnemu profilowi (TRANSFER ZONE) i odpowiedniemu taliowaniu, co pozwala na efektywny i łatwy transfer siły podczas pokonywania zakrętów i lepszą kontrolę nart.
Przebacza drobne błędy i daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa.Dzięki czemu narta zyskuje przede wszystkim większą stabilność,lepsze tłumienie drgań oraz sprężystość.Porównanie pojedynczego oraz podwójnego rdzenia wewnątrz nart.
Strefa Transferu (TZ) jest połączeniem wcześnie wznoszącego CAM ROCKA i zmienionego taliowania, którego najszerszy punkt jest 5 razy dłuższy niż
tradycyjnej narcie. Rezultatem jest profil i taliowanie, które współpracuje ze sobą, aby dostarczyć Tobie korzyści ROCKERA nie tracąc energii kinetycznej
narty z tradycyjnym CAMBEREM.Strefa transferu na dziobie pozwala na znacznie większą precyzję i uwydatnia przechodzenie z krawędzi na krawędź
znacząco zwiększając balans narciarza, a delikatnie uniesiony tył narty sprawia,że wyjątkowo łatwo wychodzą z zakrętu.
Mocno taliowana narta doskonale spisująca się na średnio przygotowanych trasach. 
Konstrukcja ENERGY FRAME zapewnia niezbędną sztywność i dynamikę podczas jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.
Wiązania NORDICA ADV 10,0 P.R EVO skala 3-10DIN montowane na lifterach podwyższających  zapewniających bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.
Dodatkowo szata graficzna wykonana jest w strukturze tak zwanej " wężowej skóry"bardzo odporna na zarysowania
Taliowanie i promień skrętu:
144: 125/75/103mm   R:11,5m
152: 127/75/105mm   R:12,0m

CENA NOWYCH NART W SEZONIE 1349ZŁ
TERAZ W WYPRZEDAŻOWEJ CENIE 669ZŁ
Posiadamy  narty w dł;  144cm 152cm 

Nordica Transfire 75 Ca 2017

  • Kod produktu: Nordica Transfire 75 Ca 2017
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.399,00 zł
  • 669,00 zł


Dostępne opcje