Narty skiturowe Volkl Blaze 86 2023
z wiązaniami Marker Kingpin 10 demo
i oryginalne foki KOHALA

Narty skiturowe Volkl Blaze 86 Flat to model, który dobrze prowadzi się zarówno w głębokim puchu poza trasą jak i na idealnie zmrożonym stoku. Dzięki technologii 3D Radius narta idealnie pojedzie w krótkim i dynamicznym skręcie, ale także w długim dostokowym.


Kolekcja Volkl Blaze stworzona jest z myślą, o zostawianiu swoich linii na nietkniętych zboczach. Konstrukcja narty, promień skrętu i jej waga to idealne połączenie stworzone w fabrykach marki, aby dać Ci model, który zachwyca sterownością i radzi sobie w każdych warunkach.


Narty skiturowe Volkl Blaze 86 Flat to model, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wielowarstwowy rdzeń stworzono z połączenia buku i topoli, co pozwoliło na osiągnięcie niskiej wagi konstrukcji i pożądanej responsywności. Sprawia to, że narty zachowują się jak narty zjazdowe, są mocne i wyjątkowo precyzyjne, nawet w miękkim śniegu. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius i profil Tip&Tail Rocker co nadaje im wyjątkowo wszechstronnego charakteru. 3D Radius to rozwiązanie, które sprawia, że narta ma trzy promienie skrętu, pozwalając na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Tip&Tail Rocker pozwala z kolei na lepsze prowadzenie narty w głębokim śniegu.


Narty skiturowe Volkl Blaze 86 Flat posiadają w swej konstrukcji również inne funkcjonalne rozwiązania. Model posiada pełny sidewall zwiększający przekaz mocy na pełnej długości nart, oraz chroniący je przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas jazdy. Wykorzystany w konstrukcji ślizg to szybki i wytrzymały P-Tex 2100.


Narty Volkl Blaze 86 Flat -  cechy:

Freeridowa konstrukcja o wyjątkowo niskiej masie i wszechstronnej charakterystyce;

Wytrzymały wielowarstwowy drewniany rdzeń wykonany z połączenia buku i topoli;

Geometria 3D Radius polegającą na nadaniu nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;

Profil Tip&Tail Rocker doskonale sprawdzi się w miękkim i głębokim puchu;

Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;

Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia.

Taliowanie: 129- 86- 111 mm

Promień skrętu : 15m dla 173cm

Wiązania zjazdowe Marker Kingpin 10 Demo

Bardzo wygodne, zarówno podczas chodzenia jak i zakładania, które dzięki regulowanym elementom jest bardzo łatwe.Szeroki rozstaw śrub, sześć twardych sprężyn na czubku i XXL Power Transmitter zapewniają wyjątkowy transfer energii. Pionowe podpory w zakresie od 0° do 13° i piętka KINGPIN z certyfikatem DIN/ISO zapewniają nieporównywalnie wyższe parametry bezpieczeństwa dla tego typu wiązania. Wiązanie KINGPIN 10 DEMO ma te same parametry co wiązania KINGPIN 10, ale dodatkowo łatwo regulowany system wielkości – naprawdę nowa era w pożyczaniu nart touringowych.

Zakres regulacji do skorupy buta to: 265-356mm SKALA: 5-10 DIN

VOLKL BLAZE 86 2023 + KINGPIN 10 + FOKI - IDEALNE Sezon 2022 / 2023

FOKI DEDYKOWANE DO NART TO VOELKL KOHLA


Nie ma znaczenia, czy jesteś na stoku, czy w otwartym terenie. Z fokami KOHLA VERTICAL Mixmohair możesz połączyć oba tereny, ponieważ są naprawdę wszechstronne. Typ Mixmohair oznacza, że foki posiadają domieszkę nylonu, dzięki czemu są bardzo trwałe i bardzo wytrzymałe. Między innymi dobrze trzymają na śniegu bez ślizgania się, a dzięki nowej technologii klejenia Smart Glue doskonale trzymają się na nartach. Jednocześnie można je łatwo odkleić od nart. Krótko mówiąc, pokonywanie tysięcy metrów z tymi fokami jest nieco przyjemniejsze.

Narty praktycznie w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w super  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Powierzchowne minimalne ryski nie wymagają serwisowania

FOKI NOWE NIGDY NIE ZAKŁADANE NA NARTY

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  TO PONAD 5000ZŁ

NARTY OKOŁO 3000ZŁ + WIĄZANIA 2000ZŁ + FOKI 600ZŁ

TERAZ W  CENIE 2999 ZŁ ZA CAŁY ZESTAW

Narty Volkl Blaze 86 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Blaze 86 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 6.000,00 zł
  • 2.999,00 zł


Dostępne opcje