Narty Volkl Deacon 74 Black Uvo
model 2022
z wiazaniami Marker r-Motion 12 GW


Volkl Deacon 74 w najnowszej szacie graficznej na 2022 rok. Te deski od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zaawansowanych i średniozaawansowanych narciarzy. Tajemnica ich sukcesu? Idealny balans między sportowymi możliwościami a komfortem jazdy. Idealny wybór dla osób doskonalących technikę, a także dla rekreacyjnych narciarzy z ambicjami.

UVO

System UVO (Ultimate Vibration Object) jest tym elementem, który z miejsca daje przewagę nartom niemieckiego producenta nad modelami konkurencji.

Technologia UVO polega na tłumieniu drgań, które są przenoszone na nogi narciarza i znacząco obniżają jego komfort jazdy, wpływając także na zmniejszenie stabilności. Tłumik wykazuje skuteczność na poziomie aż 30%. Dzięki temu poprawia się reaktywność nart, które znacznie lepiej oddają intencje użytkownika i umożliwiają mu rozwinięcie jeszcze większej prędkości w dynamicznym zakręcie.

Wąskie taliowanie jest sporym atutem z punktu widzenia narciarzy, którym zdarza się jeździć po słabiej przygotowanych trasach, z zalegającymi warstwami rozjeżdżonego śniegu. Te narty nie mają problemu z pokonywaniem tego typu przeszkód. Czuj się bezpiecznie w każdych warunkach i ćwicz technikę nawet na zatłoczonych stokach.

Konstrukcja najwyższej jakościNarty Volkl Deacon 74 wykorzystują technologie, które wcześniej można było znaleźć tylko w deskach dla zawodowców. Ich rdzeń został wykonany z mocnego drewna, dodatkowo usztywnionego tytanową listwą Titanium Powered. Ściany boczne zostały wzmocnione na całej długości (Full Sidewall). To wszystko przekłada się na niesamowitą elastyczność nart, poprawia ich dynamikę, a dodatkowo gwarantuje Ci pełną kontrolę nad carvingiem.

Prezentowane narty umożliwiają rozwinięcie znacznych prędkości na twardym śniegu (w takich warunkach sprawdzają się najlepiej). Producent zastosował w nich superszybki ślizg z bazą P-Tex 4504, który po prawidłowym posmarowaniu zamienia narty w prawdziwe bestie. Na szczęście nie będziesz mieć problemu z ich okiełznaniem. Ułatwi Ci to chociażby Tip Rocker, czyli lekko podniesiony dziób, dzięki któremu bez trudu wejdziesz w skręt nawet przy niewielkiej prędkości.

GŁÓWNE TECHNOLOGIE:

UVO 3D -tłumik wstrząsów umieszczony na dziobie narty

3D.Glass - elastyczna struktura z włókna szklanego o przekroju 3D

Wielowarstwowy rdzeń drewniany z dwóch gatunków drewna: topola - 70%, buk - 30%

Powered by Titanium - wzmocnienie konstrukcji listwą tytanową

Ślizg: P-Tex 4504 Base o dobrych parametrach i bardzo wytrzymały

Taliowanie: 125-74-104mm

Promień skrętu  15m dla 168cm

WIĄZANIA:

Marker rMotion2 12 GW

GRIP WALK - technologia używana w najnowszych butach oraz wiązaniach narciarskich

Skala wypięcia DIN: 4.0 - 12.0 GW

Montowane w systemie szynowym - zapewniającym możliwość ustawienia do każdego rozmiaru buta.

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3599ZŁNarty Volkl Deacon 74 Black Uvo 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 Black Uvo 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.599,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje