Narty Volkl Deacon 76 Uvo 
z kolekcji 2019


Nowość 2019! Narty Volkl  Deacon 76 to następca narty Code L. Trzy nowości konstrukcyjne sprawią, że będzie to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3D.Glass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie. Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - Uvo 3D - pracuje w dodatkowej płaszczyźnie , co wnosi nową jakość tłumienia a dziób narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 76 to narta stworzona do szybkiej jazdy ale tylko wtedy, gdy Ty tego zechcesz. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Narta dla tych, którzy chcą jeździć cały dzień niezależnie od warunków!
Uvo to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia Uvo przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.
Tłumik Uvo naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.
Narty z wiązaniami Marker Rmotion 2  skala 4-12 DIN montowane do fabrycznej płyty Rmotion w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Wiązania : Marker rMotion 2 12.0 D Grip Walk Deacon Alu
Talia : 122 x 76 x 103 mm
Promień skrętu :  19.4 m dla 181 cm
Nowości : Tip Rocker, Uvo 3D, rMotion2
Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore
Technologie : Uvo 3D, 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, Xtd Tip&Tail Rocker

Narty Volkl Deacon 76 Uvo 2019

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 76 Uvo 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje