Volkl Flair 76 White Edition model 2020
z wiązaniami Marker vMotion 10,0 GRIP WALK


Flair 76 - to najnowsza damska narta z kolekcji 2019/2020 od firmy Volkl.  W tym roku wprowadzono, wiele zmian: przede wszystkim nowy system wiązań pozwalający na płynną regulację pod dowolny  rozmiaru buta w kilka sekund, nawet na stoku, bez używania śrubokręta i innych narzędzi. Narta została również minimalnie poszerzona, dodając jej stabilności i uniwersalności.

Ulepszona została również konstrukcja - wprowodzono sidewall stosowany w wyższych modelach nart przez firmę Volkl.

Seria Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.

Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

Narty z wiązaniami MARKER  vMotion 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL FLAIR 76 WHITE 2020 /147/ + vMOTION 10 GW Kod producenta FLAIR 76  147CM

Opis techniczny:

Długość - Promień skrętu - Talia dla dł: 147cm, R-11,8m,   124_76_105mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Dual Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarki

VOLKL FLAIR 76 WHITE 2020 /147/ + vMOTION 10 GW Model FLAIR 76

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  TO  1899ZŁ


Narty Volkl Flair 76 White 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair 76 White 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.899,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje