NARTY VOELKL RACETIGER SL PRO UVO
Z KOLEKCJI 2017/18


Z WIĄZANIAMI MARKER X-CELL RACE 16,0 + RACE PŁYTA MARKER WC PC INTERFACE GSSL 12MM


Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu . SL UVO  to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki.
Harmonijne slalomki. Kontynuacja zeszłorocznej konstrukcji: technologia Speedwall 2.0 – drewniany rdzeń wspierany “wewnętrznym sidewallem” z twardszego drewna bukowego, profil Tip Rocker ułatwiający rozpoczęcie skrętu, najszybszy ślizg P-Tex 4500, warstwa titanalu, pełen sidewall oraz tłumik UVO skutecznie minimalizujący drgania. Perfekcyjnie trzymają krawędzie, dynamiczne, szybkie, stabilne w skrętach. Płynnie przechodzą ze skrętu w skręt, ale nie zostawaj na tyłach! Najwyższa ocena w grupie nart slalomowych w testach NTN. Te narty dadzą Ci ogromną przyjemność z jazdy!


Nowość 2017/18! Najwyższy model sportowej narty slalomowej do amatorskiej jazdy. Same deski są takie same jak w modelu Racetiger SL (Speedwall 2.0, Tip Rocker, ślizg P-Tex 4500, titanal, tłumik UVO). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy topowe, zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi. Wersja SL PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0, 8° od spodu i 87, 6° kąt boczny.

Zawodnicza płyta bardziej usztywnia narty w strefie środkowej. Trudniej je docisnąć, ale jak już to zrobimy, narty oddają nam dużo więcej mocy. Bardziej sportowy tunning kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Wybitnie reaktywne i szybkie narty. Bardzo sprężyste, można mocno przyspieszyć dociskając je w skręcie. Idealne narty na tyczki.


Narty z wiązaniami Marker X-Cell 16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 12mm z olejowym tłumnikiem drgań
skala 6-16 DIN
wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.
Taliowanie :123-68-104 mm R-  12,7 m dla 165 cm

Narty Volkl Racetiger SL PRO UVO 2018

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SL PRO UVO 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 3.099,00 zł


Dostępne opcje