Narty skiturowe Volkl Rise Above 88 2022
z wiazaniami Marker Kingpin 10 Demo


Narty Volkl Rise Above 88 to model skierowany do zapalonych skiturowców, którzy szukają idealnego balansu pomiędzy lekkością podczas podejść, a stabilnością w zjeździe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego drewnianego rdzenia Hybrid Tourlite Woodcore narty są niezwykle lekkie i mocne.


Marka Volkl tworząc swoje narty czerpie z wieloletniego doświadczenia i najnowszych rozwiązań technologicznych. Model, który właśnie oglądasz, wykorzystuje geometrię 3D Radius, która sprawia, że narta zachowuje wysoką manewrowość w trudnych warunkach. Dzięki temu jest niesłychanie wszechstronna i doskonale sprawdzi się zarówno w świeżym śniegu jak i podczas przejazdu na przygotowanej trasie.


Narty Volkl Rise Above 88 to wysokiej klasy model wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Za ich sprężystość, wytrzymałość i ultraniską wagę odpowiada drewniany rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore. W okolicy wiązań wykorzystano w nim buk, w pozostałych połączono topolę i paulownię aby maksymalnie zredukować wagę konstrukcji bez utraty sztywności. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius. To rozwiązanie, które sprawia, że narta posiada trzy promienie skrętu, pozwalając niejako na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Narty posiadają full sidewall, który chroni narty przed uszkodzeniem i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach.


Narty Volkl Rise Above 88 posiadają profil Tip Rocker odpowiadający za zwinności narty i szybką inicjację skrętu, którą docenisz najbardziej na ciasnych i technicznych odcinkach zjazdów. Długa aktywna krawędź pozwoli Ci na zachowanie stabilności i pewności zarówno w krótkim jak i długim skręcie bez względu na warunki śniegowe. Nowy system mocowania fok Smart Skin Clip pozwala na błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok zarówno od dziobów jak i piętek nart. Model został wyposażony w spiekany ślizg P-Tex 2100, który jest niezwykle trwały i posiada niski współczynnik tarcia.

Cechy:

Ultralekka konstrukcja o wszechstronnej charakterystyce;

Rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore wykonany z buku, topoli i paulowni;

W zależności od strefy, poszczególne rodzaje drewna wpływają na właściwości nart;

Geometria 3D Radius polegającą na nadanie nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;

Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;

Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia;

Profil Tip Rocker pozwala na zwrotność i szybką inicjację skrętu;

Długa aktywna krawędź pozwala na zachowanie stabilności i pewności w szybkim skręcie

Taliowanie: 131- 88- 111 mm

Promień skrętu : 17m dla 177cm

Wiązania zjazdowe Marker Kingpin 10 Demo

Bardzo wygodne, zarówno podczas chodzenia jak i zakładania, które dzięki regulowanym elementom jest bardzo łatwe.


Szeroki rozstaw śrub, sześć twardych sprężyn na czubku i XXL Power Transmitter zapewniają wyjątkowy transfer energii.


Pionowe podpory w zakresie od 0° do 13° i piętka KINGPIN z certyfikatem DIN/ISO zapewniają nieporównywalnie wyższe parametry bezpieczeństwa dla tego typu wiązania.


Wiązanie KINGPIN 10 DEMO ma te same parametry co wiązania KINGPIN 10, ale dodatkowo łatwo regulowany system wielkości – naprawdę nowa era w pożyczaniu nart touringowych.


Zakres regulacji do skorupy buta to: 265-356mm, SKALA: 5-10 DIN

Narty praktycznie w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE!

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

FOKI NOWE NIGDY NIE ZAKŁADANE NA NARTY

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  TO PONAD 4000ZŁ

NARTY OKOŁO 2500ZŁ + WIĄZANIA 2000ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 1999ZŁ ZA ZESTAW


/NARTY Z WIĄZANIAMI/


Narty Volkl Rise Above 88 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Rise Above 88 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 5.000,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje