• Narty Atomic Heaven 2020

Atomic Heaven model 2020 z wiązaniami Atomic Lithium 10


Narty Atomic Heaven White + wiązanie Lithium 10 to narty o lekkiej konstrukcji Densolite Core. Zapewnia ona łatwe manewrowanie nartami i możliwość jazdy na krawędziach. Technologię Bend-X, czyli specjalna elastyczna strefa pod wiązaniami, wpływa na precyzyjne sterowanie nawet przez najlżejsze narciarki. Piste Rocker oraz konstrukcja Full Cap zwiększają z kolei skrętność nart i ich stabilność.

Model ten to ciekawa propozycja dla kobiet początkujących i średnio zaawansowanych. Deski te pozwalają na łatwe inicjowanie skrętów i lekką kontrolę. Fantastyczne do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich.

Atomic Heaven to łatwe i stabilne deski do jazdy po przygotowanych trasach. Ich białą szatę graficzną wzbogacono jaśniejszymi szarymi akcentami i pokryto powłoką Corund Glossy tworząc narty, które są nie tylko wydajne, ale również przyciągają wzrok.

Opis techniczny:

Densolite Core

Niezwykle lekki rdzeń ze specjalnej pianki o bardzo wysokim poziomie tłumienia wibracji, sprawia że narty są zwrotne i łatwo się prowadzą, doskonały dla osób rozpoczynających przygodę z nartami.

Bend-X

Specjalna elastyczna strefa pod wiązaniami, która ułatwia efektywne wyginanie nart nawet najlżejszym narciarkom. Dzięki Bend-X inicjacja skrętów nie wymaga wysiłku i jest łatwa nawet dla początkujących.

Full Cap

Konstrukcja bez sidewalla, w której górna powłoka narty obniża się łącząc bezpośrednio z krawędzią, rozwiązanie to zmniejsza wagę, nadaje nartom łagodny flex i znacząco ułatwia manewrowanie.

Taliowanie i promień skrętu:116/71/99 mm     R: 12,0m  dla dł: 148cm

Wiązania Atomic Lithium 10

Najlżejsze i najwygodniejsze wiązania Atomic. Wpinanie jest banalnie łatwe wystarczy postawić nogę we właściwym miejscu, także regulacja jest niesamowicie prosta i nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi

Skala 3 -10 DIN ,montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego buta. Narty Atomic Heaven 2020

  • Kod produktu: Narty Atomic Heaven 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.399,00 zł
  • 850,00 zł


Dostępne opcje