• Narty Atomic Redster S9 2019

Narty Atomic Redster S9 model 2019
Wiązanie Atomic x 12 TL

Topowe narty Redster przeznaczone do slalomu  i szybkiej jazdy krótszymi i średnimi  skrętami na przygotowanej twardej trasie. Wyposażone w technologię Servotec.  Redster S9 to odpowiednik sportowego samochodu o ogromnej mocy – w wersji wyposażonej w technologie sprawdzone w alpejskim Pucharze Świata. Tegoroczną nowinką jest wzbogacenie ich konstrukcji o system wspomagania sterowania – niemal dosłownie! Sekret tkwi w technologii Servotec. Naprężony pręt i elastomer umieszczone na wierzchniej powłoce nart poprawiają ich sterowność podczas jazdy z każdą prędkością, podnosząc reaktywność w skrętach i stabilność podczas jazdy na wprost. Zapewniają zwinność i stabilność jakich oczekujesz – na trasie zawodów i podczas luźnej jazdy na stoku

Wiązania  Atomic  X 12 TL /skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :118-68-104 mm  R-  12,7 m dla 165 cm

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań , kilka nie wielkich uszczerbków w górnej części nart : patrz zdjęcia.

Więcej na:zdjęcia nart atomic redster s9 2019 165 cm

Krawędzie średniej grubości  ok. 1,0 -1,2 mm grubości, a więc około połowy zużycia technicznego. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Narty po pełnym serwisie przygotowane do sezonu.
Narty Atomic Redster S9 2019

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster S9 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje