Narty A tomic Redster XR model 2018
Wiązanie Atomic FT 11

Narty Atomic Redster XR  są zadedykowane wszystkim doskonalącym swoje umiejętności narciarkom  jak i narciarzom. .

Narty łatwo inicjują skręt, świetnie się prowadzą i nie wymagają zbyt dużego wysiłku w czasie zjazdu oferując jednocześnie pewność i stabilność na stoku. Doskonałe narty rekreacyjne dla początkujących oraz średnio zaawansowanych narciarzy przystosowane do jazdy na przygotowanych trasach.

Opis techniczny:

WOODCORE- lekki rdzeń drewniany, obniża wagę całkowitą narty zapewniając jej odpowiednią sztywność, stabilność oraz elastyczność

Piste Rocker - zastosowany w dziobach nart jest idealnym kształtem rockera dla narciarzy jeżdżących na stoku. Narta zapewnia łatwość inicjowania skrętów, a prawdopodobieństwo przypadkowego złapania krawędzi zostało zminimalizowane. Narta jest przyjemna w jeździe i zapewnia dobre trzymanie krawędzi

Taliowanie :120-73-10mm    R-14,5m dla 162cm

Narty z wiązaniami  Atomic FT 11.Zakres wypięcia 3-11 DIN, montowane  w systemie szynowym  - system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w  dobrym stanie technicznym i wizualnym. Normalne ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,5-1,7 mm grubości, a więc średnie  zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart  na 8,0 !

Więcej na:zdjęcia nart atomic redster xr 2018 162 cm
Narty Atomic Redster XR 162 cm 2018

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster XR 162 cm 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.500,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje