Narty Atomic Redster XT 

z wiązanaimi A tomic FT 11 

Redster XT to rekreacyjne narty na trasę.  Oznaczenie XT to skrót od frazy „Cross Turn” – narty doskonale łączą właściwości modeli slalomowych i gigantowych. Charakterystyka tych nart zbliża je do modeli all mountain, dzięki czemu ich użytkownicy mogą liczyć na świetne wrażenia podczas jazdy w zróżnicowanym terenie. To idealny model dla tych, którzy cenią wydajność i jakość modeli Redster, jednak szukają nart o nieco mniej sportowej charakterystyce.

Idealne narty trasowe dla średniozaawansowanych i doskonalących jazdę narciarzy

Atomic Redster jest jednym z najlepszych modeli nart na trasę. Jak sama nazwa wskazuje, ich konstrukcję oparto na technologii Redster, jednak dostosowano ją do potrzeb bardziej wszechstronnego narciarstwa all mountain. Narty wyposażono w Full Sidewall – ścianki boczne na całej długości nart –  oraz rdzeń Power Woodcore Titanium , który zapewnia niezwykłą stabilność i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z większą  prędkością.

Wiązania: Atomic FT 11  skala 3,5-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :124-72-105mm  R-10,5m dla 149cm

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus.

Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie dość grube i równe - 1,6-1,7 mm grubości więc 10-15%  zużycia technicznego, fabryczna grubość około 2 mm. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 7,0- 7,5 !!Narty Atomic Redster XT 2019

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster XT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.100,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje