Head Kore 105  model 2021 
z wiązaniami Tyrolia Attack 13.0

Kore 105 na pewno nikogo nie zawiodą. To najlżejsze tego typu narty na świeży śnieg dostępne na rynku. Dla tego to idealny model dla doświadczonych freeriderów, którzy czasem lubią też popisać się swoim kunsztem na stoku.

Na górnej warstwie nadrukowano "Superlight Design", który świadczy o wyjątkowej mieszance materiałów i designów zapewniających wysokie osiągi i niską wagę nart.

O lekkość i doskonałe unoszenie się na śniegu dbają mocne i lekkie końcówki w tipie i tailu z grafenu, zaś pod stopami dodano konstrukcję Honeycomb Koroyd, która daje nie tylko lekkość, ale i dobrze zrównoważony flex.

Rdzeń z drewna Karuba (karob) zapewnia dobry pop i sprawia, że jazda jest dynamiczna i mocna.

Wyjątkowy design nart Kore dopełnia warstwa z włókna węglowego odpowiadająca za lekkość i moc, zaś wykończenie górnej warstwy zmieniono ze standardowego na lżejszy top z poliestrowego włókna.

Dzięki tym rozwiązaniom otrzymujesz fajne uniwersalne narty do jazdy freeride i all mountain. Idealny wybór dla wymagających średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.

Zastosowane nowoczesne i wyjątkowo lekkie materiały jak Graphene, Carbon, Koroyd czy drewno Karuba odpowiadają za wyjątkowe parametry nart Kore, w tym lekkość i idealne zbalansowanie, dzięki czemu to najbardzeij zaawansowane narty freeride-owe jakie kiedykolwiek stworzyła marka Head.

W uznaniu ich właściwości amerykański magazyn Powder przyznał modelowi Kore 105 tytuł "Narty roku"

Narty z wiązaniami TYROLIA 13,0 skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 138-107-128mm R- 22,3m dla 189cm


HEAD KORE 105 + ATTACK 13 2021 /189/ - SUPER STAN 

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Split Sidewalls

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

Narty w praktycznie  super /bardzo dobrym/ stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Kore 105 2021

  • Kod produktu: Narty Head Kore 105 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje