Head Kore 117 Freeride 2020 z wiązaniami Tyrolia Attack 13

Narty 117 w serii nart freeride Kore to najszybszy model, który dzięki połączeniu fajnych rozwiązań technicznych umożliwi dobrą zabawę w puchu śnieżnym.

Na górnej warstwie nadrukowano "Superlight Design", który świadczy o wyjątkowej mieszance materiałów i designów zapewniających wysokie osiągi i niską wagę nart.

O lekkość i doskonałe unoszenie się na śniegu dbają mocne i lekkie końcówki w tipie i tailu z grafenu, zaś pod stopami dodano konstrukcję Honeycomb Koroyd, która daje nie tylko lekkość, ale i dobrze zrównoważony flex.

Rdzeń z drewna Karuba (karob) zapewnia dobry pop i sprawia, że jazda jest dynamiczna i mocna.


Wyjątkowy design nart Kore dopełnia warstwa z włókna węglowego odpowiadająca za lekkość i moc, zaś wykończenie górnej warstwy zmieniono ze standardowego na lżejszy top z poliestrowego włókna.

Dzięki tym rozwiązaniom otrzymujesz fajne uniwersalne narty do jazdy freeride i all mountain. Idealny wybór dla wymagających średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.

Narty z wiązaniami TYROLIA 13,0 skala 4-13DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :143-117-127mm R- 22,3m dla 180cm

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Split Sidewalls

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej


Narty w praktycznie  super /bardzo dobrym/ stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego

Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Kore 117 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 117 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje