Narty  Freeride  Head Kore 99 model 2020 z wiązaniami Tyrolia Attack 13

Head Kore 99  to łatwe w prowadzeniu narty dla doświadczonych oraz  zaawansowanych narciarzy. Bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u.

To uniwersalny model odznaczający się dynamiką i niestwarzający kłopotów. Dzięki temu możesz oszczędzać siły, aby dłużej cieszyć się przygodą w świeżym puchu. Świetnie nadaje się też do skitouringu: te lekkie narty łatwo możesz wnieść na górę a następnie zjechać. Również na przygotowanych trasach Kore 99 sprawi, że zabłyśniesz i poczujesz się jak w domu.

Model Kore 99 otworzy przed Tobą drzwi do nowego świata freeridowych przygód. Te narty powstały z myślą o świetnej zabawie na trasie lub poza nią, a ich niska masa sprawi, że nie będą uciążliwe podczas żadnej narciarskiej wędrówki.

Narty z wiązaniami Tyrolia 13,0 w skali 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 137-101-122 mm R- 19,1 m dla 189 cm

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

Tip and Tail rocker umożliwia wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Tail Rocker umożliwia jazdę do tył oraz wykonywanie obrotu 360 stopni.

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków jedno płytkie wypełnienie fachowo uzupełnione przez serwis. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.


Narty Head Kore 99 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 99 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje