Head World Cup Rebels i.SL RD model 2020 z wiązaniami Head Freeflex 14

Wyścigowe narty na slalom (SL).

Bezpośrednio ze sportowego działu Head. Parametry zatwierdzone przez zawody FIS, w tym Puchar Świata i Europy.

Szybkość, zwinność i pewność jazdy krótkimi skrętami –WCR i.SL RD to najwyższy Szybkość, zwinność i pewność jazdy krótkimi skrętami –WCR i.SL RD to najwyższy slalomowy model dla uzależnionych od szybkości zawodowców.

Narty posiadają niezwykle reaktywną konstrukcję camber przekładającą się na wspaniałą dynamikę, lekkość i przyspieszenie. Drewniany rdzeń Worldcup o konstrukcji Sandwich odpowiada z kolei za lepszą kontrolę (zasługa warstwy Titanalu), doskonałą równowagę, moc i łatwość sterowania (zalety Graphene).

Model WCR i.SL RD jest też wyposażony w inteligentną technologię KERS, która odpowiada za fantastyczną dynamikę i stabilność, przekładające się na wysoką płynność jazdy.

Opis techniczny

KERS,

Graphene,

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap,

Rdzeń drewniany,

Ślizg UHM C,

Race RD,

Rebel Camber

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :19-67-103mm   R- 12,5m dla 165cm

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.


Narty Head Rebels i.SL RD FF 14 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.SL RD FF 14 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje