Head Supershape e-Rally model 2021
z wiązaniami Head PRD 12 Grip Walk

Supershape e-Rally to model uniwersalny, odpowiedni do jazdy zarówno na przygotowanej trasie jak i poza nią. Idealny do jazdy z dużą prędkością, zarówno na oblodzonej powierzchni jak i po świeżym, drobnym śniegu. e.Rally, tak jak cała seria Supershape, są w całości perfekcyjnie taliowane, dając w ten sposób całkowicie nowe doświadczenie na stoku. Model wykonany jest między innymi z superlekkiego materiału graphene, który zapewni doskonałą przyczepność, przyśpieszenie i kontrolę, czyniąc nartę jeszcze lżejszą. Supershape e.Rally to wszechstronne narty o sportowym charakterze. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jeśli lubisz jazdę w zróżnicowanym terenie i spontaniczne narciarskie wycieczki, e-Rally to model, który dotrzyma Ci kroku.

Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Rally to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala /4-12 DIN/

Opis techniczny:

EMC

ERA 3.0 S

Graphene

KONSTRUKCJA: Graphene Worldcup Sandwich Cap

RDZEŃ:   drewniany

ŚLIZG:  RD Race Structured UHM C

ROCKER: Speed

PŁYTA : Superflex PR Base Low

TEREN: Race

GRUPA:  zaawansowany

FLEX: twarde

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  132-78-114mm

Promień skrętu;  R- 14m /170 cm

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym jak nowe!

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 !! Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Supershape e-Rally 2021

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Rally 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje