Head Supershape i.Magnum model 2020 
z wiązaniami Head PRD 12 Grip Walk

Narty HEAD Supershape i.Magnum SW z wiązaniami PRD 12 GW BRAKE są uniwersalnym modelem z linii Supershape, przeznaczonym dla zaawansowanych narciarzy. Świetnie odgrywają swoją rolę na przygotowanych stokach narciarskich.

Konstrukcja WorldCup Sandwich Cap zapewnia prawidłową dynamikę jazdy i pozwala rozwijać duże prędkości. Drewniany rdzeń otoczony fenolowymi ścianami i tytanowe wkładki tworzą najszybszą konstrukcję dostępną na rynku.

Technologia Graphene gwarantuje niezwykłą lekkość oraz wytrzymałość materiału.

Co więcej, do produkcji tego modelu wykorzystano technologię KERS, dzięki której podczas wyjścia z zakrętu tylna część narty sztywnieje, dodając mocy i przyspieszenia na wzór turbosprężarki.

Dynamiczne, precyzyjne i płynne wchodzenie w zakręty zapewnia specjalna konstrukcja Speed Rocker. Dzięki niej narty doskonale sprawdzają się również w miękkim i sypkim śniegu, zachowując stabilność i dokładność w jeździe carvingowej.

Narty Head Supershape są niezawodne w każdych warunkach. Oferują pełną kontrolę czy to na twardym lodzie, miękkim puchu, klejącym śniegu lub muldach. Dodane wiązania PRD 12 GW kompatybilne z podeszwami Grip Walk zadbają o bezpieczeństwo. Zapamiętasz je jako narty, które nigdy nie zawiodły i wszędzie się sprawdziły. Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, z drewnianym rdzeniem i ślizgiem UHM C, wyposażona jest w technologie Graphene oraz Era 3.0 S.

Centralnie umieszczony lekki Graphene pozwolił przeprojektować konstrukcję modeli Supershape, poprawiając balans, kontrolę i moc narty. Dodając do tego ręcznie wykonaną i poprawiajacą zwrotność konstrukcję Worldcup Sandwich, generującą dodatkową moc technologię KERS oraz ułatwiajacą inicjację skrętów i sterowania konstrukcję Speed Rocker otrzymujemy mandat do rządzenia na przygotowanych trasach.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala /4-12 DIN/

Technologie:

KERS

ERA 3.0 S

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Speed Rocker

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  131-72-110mm

Promień skrętu;  R- 13,1m /170 cm

Na  innych naszych aukcjach dostępne długości :156cm  163cm  170cm 177cm

Narty Head Supershape i.Magnum 2020

  • Kod produktu: Narty Head Supershape i.Magnum 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje