• Narty Atomic Vantage 77 Ti 2019

Narty Atomic Vantage 77 TI z kolekcji 2018/19

Narty Atomic Vantage X 77 Ti to lekkie narty all mountain doskonale łączące dynamikę potrzebną do jazdy po trasie ze zwinnością w stylu all mountain – idealny wybór dla narciarzy preferujących jazdę po przygotowanych stokach, którzy od czasu do czasu ruszają w łatwy teren. Narty posiadają nieco bardziej sportowy profil i węższą talię (77 mm), a ich konstrukcję wzmacnia siateczka z włókna węglowego Carbon Tank Mesh, rozwiązanie, które sprawdzą się w trudniejszych warunkach. Z kolei ścianki boczne Cap Sidewall oraz lekki rdzeń Light Woodcore - Densolite zapewniają lekkość i świetne tłumienie drgań. Za obniżenie wagi desek przy jednoczesnym dodaniu im sztywności odpowiada profil Exo – radykalny profil 3D, który docenisz na twardej trasie. To uniwersalne, łatwe do ujarzmienia narty, które przyniosą Ci wiele frajdy i ułatwią narciarski progres.

Opis techniczny:

Cap Sidewall - technologia FS po wiązaniami, od podstaw po wierzchnią powłokę, zapewnia kontrolowane przenoszenie energii i doskonałe trzymanie krawędzi. Exo Profile - radykalny profil 3D z pochyłymi i wzmocnionymi bokami. Zmniejsza siłę potrzebną do wykonania skrętu, nadaje sztywności i zmniejsza otarcia, zapewniając dłuższe użytkowanie.
Light Woodcore - wykonany z drewna topolowego rdzeń pozwala utrzymać optymalną masę nart bez uszczerbku dla ich właściwości amortyzacyjnych czy stabilności. Densolite CORE - rdzeń z pianki, zwrotny i pochłaniający wibracje, zapewnia łatwe prowadzenie nart. Carbon Tank Mesh - rdzeń wzmocniony siatką z włókna węglowego, w celu usztywnienia konstrukcji narty, a jednocześnie obniżenia jej wagi
Taliowanie i promień skrętu: 120,5/77/103,5 mm     R:13,8 m   dla dł: 164 cm
Wiązania Atomic Ft 11 Skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego buta.


Narty Atomic Vantage 77 Ti 2019

  • Kod produktu: Narty Atomic Vantage 77 Ti 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.899,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje