Narty Head Pure Joy
z kolekcji 2018

Narty Head dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarkach, narty Pure Joy zapewniają kontrolę i są łatwe w użyciu, wiec od samego początku można czuć się na nich dobrze. Zaprojektowana dla Pań architektura Libra daje modelowi Pure Joy lekkość, balans i wyjątkową kontrolę w każdych warunkach.
Dodając do tego trzymanie krawędzi i tłumienie drgań, które zapewnia ułatwiająca jazdę konstrukcja Power Sidewall Jacket otrzymujemy perfekcyjne narty do szybkiego i łatwego podnoszenia narciarskich umiejętności.

Opis techniczny:

Graphene jest pierwszym, dwuwymiarowym kryształem, zapewniającym wyjątkowe właściwości. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene™ to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a wszystko to w materiale grubości jednego atomu. Graphene™ jest głównym filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą to doskonała kombinacja zapewniająca pełną kontrolę w każdej sytuacji.
Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii.
Taliowanie i promień skrętu: 127/72/107 mm     R:10,1m   dla dŁ: 153cm
W połączeniu z nową płytą superliterail, wiązania Joy 9 Slr zapewniają bezwysiłkową jazdę oraz doskonałą kontrolę bez żadnych ograniczeń.
Skala 3 -9 Din montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego buta.
Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania.


Narty Head Pure Joy 2018

  • Kod produktu: Narty Head Pure Joy 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje