HEAD EPIC JOY model 2021/22
z wiązaniami HEAD JOY 11 GRIP WALK


HEAD Epic Joy + wiązania JOY 11 GW SLR 2021/2022 to super lekkie narty. Epic Joy to gwarancja płynnej jazdy i atrakcyjnego wyglądu – czysta elegancja w każdym wymiarze.

Dbasz o styl. Również na stoku. Superlekkie narty Epic Joy są stworzone dla Ciebie. Łączą zaawansowaną konstrukcję ze stylowym designem, uosabiając czystą elegancję – w zakresie wyglądu i jazdy. Najlepiej czują się na przygotowanej trasie i nie boją się prędkości. Jazda na krawędziach jeszcze nigdy nie była taka prosta!


Opis techniczny:


Konstrukcja LYT Tech

ERA 3.0

Graphene

Camber dopasowany do kobiecej sylwetki

Protectiv Frame Structure

Superlekka konstrukcja z optymalnym rozłożeniem masy

Konstrukcja Carbon Sandwich Cap

Lekki drewniany rdzeń KARUBA

Ślizg UHM C, struktura

Allride Rocker

Taliowanie : 122-68-100mm    R-10,7 m dla 158cm


HEAD EPIC JOY 2022 /158/ - IGŁY JAK NOWE

Uniwersalne wiązania JOY 11 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 3-11 DIN

Technologie:

LIGHT DONE RIGHT

Korzystamy z najlżejszego i najbardziej wytrzymałego materiału na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

ERA 3.0

Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

GRAPHENE

To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

CARBON SANDWICH CAP

Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Superlite Carbon Sandwich Cap oferuje doskonałe połączenie superlekkiego materiału Graphene i dodatkowych carbonowych warstw. Rezultat? Ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność, czyli najwyższe osiągi.

UHM C

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach.

HEAD EPIC JOY 2022 /158/ - IGŁY JAK NOWE Marka Head

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

HEAD EPIC JOY 2022 /158/ - IGŁY JAK NOWE Model EPIC joy


Narty Head Epic Joy 2022

  • Kod produktu: Narty Head Epic Joy 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje