Narty Head Kore 105
kolekcja 2023 z wiązaniami Tyrolia Attack 14 GW


Dzięki powłoce zewnętrznej HEAD o nowym profilu, konstrukcji Sandwich ze ściankami bocznymi oraz rockerowi, KORE 99 to połączenie stabilności, zwinności i mocy.


Supermoc nart KORE 99 to multitasking we wszystkich rejonach gór. Ich konstrukcja redukuje wagę bez ograniczenia wydajności, tworząc reaktywne i skrętne narty freeride’owe. Zostały wyposażone w rdzeń oparty na materiałach o korzystnym stosunku wytrzymałości do wagi – Graphene, Karuba i warstwach włókna węglowego. Dzięki powłoce zewnętrznej HEAD o nowym profilu, konstrukcji Sandwich ze ściankami bocznymi oraz rockerowi na dziobach i piętkach narty KORE 99 oferują połączenie stabilności, zwinności i mocy.


Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 14,0 GW, skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :134-103-123mm  R- 16,5m dla 177cm

HEAD KORE 105 + ATTACK 14 2023 /177/ - SUPER STAN

Opis:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

HEAD KORE 105 + ATTACK 14 2023 /177/ - SUPER STAN Marka Head

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego

Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3600ZŁ


Narty Head Kore 105 2023

  • Kod produktu: Narty Head Kore 105 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje