Narty Freeridowe Head Kore 97
model 2023 z wiązaniami Tyrolia Attack 11


Head Kore 97  to idealny wybór dla średniozaawansowanych lub zaawansowanych użytkowników jeżdżących na nartach all mountain.Niska waga i solidna budowa w jednym. Lekka konstrukcja nart KORE 97  pozwala oszczędzić energię podczas całodziennych przygód w zróżnicowanym terenie.


Połączenie specyficznych materiałów przekłada się na ograniczenie wagi sprzętu bez kompromisu na jego osiągach – przykład to zastosowany w dziobach i piętkach o konstrukcji rocker lekki materiał Graphene, który zapewnia maksymalną lekkość podczas manewrowania.


Rdzeń o konstrukcji Sandwich oparto na lekkim, a zarazem sztywnym drewnie Karuba i warstwach trójosiowego włókna węglowego, co podnosi reaktywność sprzętu. Całość dopełnia wytrzymała powłoka zewnętrzna o nowym profilu, która podnosi trwałość nart. KORE 97 W to typowe narty „do wszystkiego” dla freeriderek lubiących różnorodne wyzwania.


Model Kore 97 otworzy przed Tobą drzwi do nowego świata freeride’owych przygód. Te narty powstały z myślą o świetnej zabawie na trasie lub poza nią, a ich niska masa sprawi, że nie będą uciążliwe podczas żadnej narciarskiej wędrówki.


Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK2 11,0 skala 3-11DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta


Taliowanie :129-95-115mm  R- 14m dla 163cm

HEAD KORE 97 + ATTACK 11 2023 /163/ - IDEALNY STAN

Opis:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

HEAD KORE 97 + ATTACK 11 2023 /163/ - IDEALNY STAN Kod producenta Head kore 97 163cm 2023

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3600ZŁ
Narty Head Kore 97 2023

  • Kod produktu: Narty Head Kore 97 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje