Narty Head Power Joy kolekcja 2023
z wiązaniami Head PR 13 Protector GW

Power Joy 2023 to nowa propozycja dla doświadczonych narciarek o zacięciu sportowym, które szukają dynamicznych nart o dużej mocy. Model Power Joy to wydajne sportowe maszyny dla kobiet to nieco lżejsza wersja bestsellera z kolekcji HEAD – nart Supershape. Łączą konstrukcję Worldcup Sandwich z lekkim technicznym szkieletem.


Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku, jak i poza trasą. Technologia LYT to lekkość zrobiona dobrze. Stworzyliśmy serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba, materiałem Koroyd i wzmocnionych Graphene na całej długości narty. Dzięki temu, zwiększyliśmy ich moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc je niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. Dodatkowo wyposażyliśmy je w technologię ERA 3.0 czyli: Rocker, progresywny promień i włókna Intelligence w przedniej części narty.


HEAD POWER JOY + PR 13 2023/163/ - SUPER STAN

Opis:


LYT Tech Construction

EMC

ERA 3.0

Graphene

Carbon Sandwich Cap Construction

KARUBA Light Weight Wood Core

Structured UHM C Base

Allride Rocker

Plate: All Mountain PR Base

Narty z wiązaniami  HEAD PR 13 PROTECTOR GW


Całkowicie nowe wiązania Protector PR 13 to nowy wymiar narciarskiego bezpieczeństwa. Wiązania oferują technologię Full Heel Release (FHR) zapewniającą inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie bocznej i pionowej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku do przodu lub — w szczególności — do tyłu ze skręceniem ciała. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć ryzyko kontuzji kolan i dolnej części nóg. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail.

w skali 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 122-68-102mm  R-12,7m dla 163cm

HEAD POWER JOY + PR 13 2023/163/ - SUPER STAN Marka Head

Narty w praktycznie  w super  stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 5% a więc mają około 1,9 mm grubości. Ślizgi również w super   stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Białe smugi na ślizgach to pozostałość smaru.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  3600ZŁNarty Head Power Joy 2023

  • Kod produktu: Narty Head Power Joy 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje