• Narty Head Premium +Prd 14 2019

NARTY HEAD PREMIUM
Z KOLEKCJI 2018/19
Z WIĄZANIAMI HEAD PRD 14 GW
Narty z grupy PREMIUM PERFORMANCE są wyjątkowe pod każdym względem. Są to sportowe maszyny, lecz ubrane w wyjątkowo ekskluzywne "szaty". Ten sprzęt swoim designem z pewnością zrobi wrażenie, ale pamiętaj, że jak rzucisz go na śnieg i wepniesz się w wiązania, to pod nogami odkryjesz prawdziwą bestię.
Narty HEAD Premium to nowe podejście do nart dla lubiących delikatną elegancję. Minimalizm w designie bez jakichkolwiek ustępstw jeśli chodzi o osiągi i jakość. HEAD Premium są niczym katana wśród mieczy. Genialne w swej prostocie!
Premium to wyjątkowy, rekreacyjny race carver do szybkiego pokonywania przygotowanych stoków posiadający najwyższej klasy technologie i wzornictwo. Ręcznie wykonane, przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy i ekspertów, posiadają super szybki ślizg, reaktywną i przyspieszającą progres konstrukcję WC Sandwich Cap oraz ułatwiający inicjację skrętów Speed Rocker. Dodając do tego odzyskujący energię system Intelligence Chip oraz prawdziwy, sportowy profil Camber dostajemy wyjątkowe, rekreacyjne narty ze sportowym charakterem.
INTELLIGENCE CHIP TECHNOLOGY:
Sama narta to nie wszystko – na całokształt Twojej jazdy wpływa przede wszystkim rodzaj terenu i poziom umiejętności narciarskich. Na ubitym stoku potrzebujesz doskonałego trzymania krawędzi. Na miękkim śniegu oczekujesz od nart uległości przy manewrach. Nowa trasa, nowe oczekiwania i wymagania. HEAD znalazł rozwiązanie – technologia HEAD Intelligence. Dzięki jej zastosowaniu narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności.
Narty z wiązaniami HEAD PRD  14 GW
/skala 4-14DIN/
montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

TALIOWANIE :   124-74-104mm
PROMIEŃ SKRĘTU :  14,0 m dla 170cm
ERA 3.0 S - Sportowa wersja technologii ERA 3.0 projektowana dzięki inspiracjom i innowacjom w narciarstwie zawodniczym wyposażona w Rocker, Progresywny Promień i Przyspieszenie. Totalnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem.
TECHNOLOGIA INTELLIGENCE™ CHIP - Z technologią Intelligence Chip energia elektryczna wytworzona przez włókna piezoelektryczne nie tylko jest przetworzona, ale również kumulowana i uwalniana stopniowo przez zaprogramowany chip.
Konstrukcja Worldcup Carbon Sandwich Cap
Rdzeń drewniany KARUBA
Ślizg UHM C, struktura Race - Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.
Speed Rocker
NARTY W  SUPER  IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM  I WIZUALNYM
więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila
MINIMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA -  POJEDYNCZE ZARYSOWANIA I OTARCIA  NA SZACIE GRAFICZNEJ NART I WIĄZAŃ
KRAWĘDZIE GRUBE I RÓWNE NOMINALNA /FABRYCZNA / GRUBOŚĆ KRAWĘDZI - 2,2MM GRUBOŚCI
ZERO ZUŻYCIA TECHNICZNEGO
ŚLIZGI RÓWNIEŻ W SUPER IDEALNYM  STANIE BEZ ŻADNYCH UBYTKÓW CZY WYPEŁNIEŃ POJEDYNCZE RYSKI NIE WYMAGAJĄCE SERWISOWANIA
W SKALI DO 10 - NARTY OCENIAM NA 9,7 -9,8 !!
CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  4400ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 2399ZŁ
Przedmiotem aukcji są narty w dł; 170cm
Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej
24 miesięcznej GWARANCJI

zdjęcia nart Head Premium 2019

Narty Head Premium +Prd 14 2019

  • Kod produktu: Narty Head Premium +Prd 14 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 2.399,00 zł


Dostępne opcje