HEAD PREMIUM  model  2021/22
z wiązaniami  HEAD PREMIUM PRD 14 GW


Narty z tej linii są wyjątkowe pod każdym względem. Są to sportowe maszyny, lecz ubrane w wyjątkowo ekskluzywne "szaty". Ten sprzęt swoim designem z pewnością zrobi wrażenie, ale pamiętaj, że jak rzucisz go na śnieg i wepniesz się w wiązania, to pod nogami odkryjesz prawdziwą bestię:)


Nie lubisz kiczu i krzykliwości, a w narciarstwie prędkość cenisz ponad wszystko. Dlatego tylko wyczynowy model Premium da Ci pełną satysfakcję. Dzięki prostym liniom tych nart możesz szusować nartostradą z niesamowitą prędkością. Opływowy design łączy się w tym modelu z niespotykaną gdzie indziej dbałością o szczegóły. Jesteś doświadczonym narciarzem potrafiącym prowadzić narty równolegle w płynnych i ciasnych skrętach, a technologia EMC dodatkowo ograniczy negatywne wibracje, podniesie stabilność, zapewni płynniejszą jazdę i jeszcze bardziej Ci to ułatwi.

Uniwersalne wiązania HEAD PREMIUM PRD 14 GW umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 4-14 DIN

Technologie:

ERA 3.0 S - Sportowa wersja technologii ERA 3.0 projektowana dzięki inspiracjom i innowacjom w narciarstwie zawodniczym wyposażona w Rocker, Progresywny Promień i Przyspieszenie. Totalnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem.

EMC - czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race - Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Speed Rocker

Taliowanie :  122-68-104mm

Promień skrętu;  R- 14,0 m  dla 170 cm


Narty Head Premium 2022

  • Kod produktu: Narty Head Premium 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 3.200,00 zł


Dostępne opcje