HEAD PRESTIGE model 2021/22
z wiązaniami HEAD PRESTIGE PRD 14 GW


Narty z tej linii są wyjątkowe pod każdym względem. Są to sportowe maszyny, lecz ubrane w wyjątkowo ekskluzywne "szaty". Ten sprzęt swoim designem z pewnością zrobi wrażenie, ale pamiętaj, że jak rzucisz go na śnieg i wepniesz się w wiązania, to pod nogami odkryjesz prawdziwą bestię:)


Head Prestige 2022 to wyczynowe narty z technologią EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Oczywiście od swoich nart wymagasz też, aby były modną narciarską ozdobą, więc model Prestige o ponadczasowym, smukłym designie pozostanie z Tobą na lata, podczas których wszyscy wokół będą mogli podziwiać mistrzostwo wykonania i najlepsze materiały. Co ważne, żadne inne narty nie zapewnią Ci przy tym wszystkim tak płynnego prowadzenia. Nie zwlekaj dłużej i ruszaj na dziewiczy puch!


Poczuj innowacje. Dzięki dodaniu materiału Graphene do nowych modeli , odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie - precyzyjna inicjacja skrętu.


Narty posiadają zupełnie nowa konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.


Uniwersalne wiązania HEAD PRESTIGE PRD 14 GW umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 4-14 DIN  HEAD PRESTIGE 2022 /163/ + PRD 14 - IGŁY JAK NOWE Długość nart 163 cm

Technologie:

ERA 3.0 S - Sportowa wersja technologii ERA 3.0 projektowana dzięki inspiracjom i innowacjom w narciarstwie zawodniczym wyposażona w Rocker, Progresywny Promień i Przyspieszenie. Totalnie nowe odczucie podczas jazdy dzięki połączeniu 10% Rockera z 90% Camberem.

EMC - czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race - Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Speed Rocker

Taliowanie :  132-78-114mm

Promień skrętu;  R- 12,8 m dla 163 cm

HEAD PRESTIGE 2022 /163/ + PRD 14 - IGŁY JAK NOWE Marka Head

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

HEAD PRESTIGE 2022 /163/ + PRD 14 - IGŁY JAK NOWE Rodzaj Męskie

Narty Head Prestige 2022

  • Kod produktu: Narty Head Prestige 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje