HEAD REAL JOY model  2021/22
z wiązaniami HEAD JOY 9 GRIP WALK


HEAD Real Joy to damskie narty wysokiej jakości, które sprawdzą się przez cały narciarski dzień – nawet ten najdłuższy. Technologia HEAD Graphene umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę, a drewniany rdzeń kompozytowy daje dodatkową moc. Dzięki temu narty Real Joy gwarantują komfort i wydajność podczas wielogodzinnej jazdy po narciarskich stokach.


Wiązania lekkie jak piórko. Dzięki nowej konstrukcji pięt model JOY 9 GW SLR umożliwia kobietom i juniorom skuteczną jazdę przy minimalnym nakładzie sił.


Technologie:

Konstrukcja LYT Tech

Kobiecy Camber

Protectiv Frame Structure

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C

Taliowanie : 130-73-107mm    R-9,3 m dla 148cm

HEAD REAL JOY 2022 /148/ + JOY 9 SLR Kod producenta REAL JOY 148CM

Uniwersalne wiązania JOY 9 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 3-9 DIN

TECHNOLOGIE NART:

ERA 3.0: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.


Graphene: GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.


Allride Rocker: Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach jak i w puchu – dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. W każdym modelu umieszczono dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na każdym poziomie umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


Konstrukcja Power Sidewall Jacket – Rdzeń kompozytowo-drewniany: Aby konstrukcja była jeszcze lżejsza, materiał w sercu narty został zastąpiony przez lżejsze tworzywo. Dodatkowo, użyta została warstwa Graphene, która nie tylko poprawia jakość jazdy na nartach, ale również redukuje jej sztywność, sprawiając, że narta wybacza błędy, ale jest przy tym wyjątkowo precyzyjna.

HEAD REAL JOY 2022 /148/ + JOY 9 SLR Model REAL joy

HEAD REAL JOY 2022 /148/ + JOY 9 SLR Kolor dominujący szarości

HEAD REAL JOY 2022 /148/ + JOY 9 SLR Kod producenta REAL JOY 148CM

Narty Head Real Joy 2022

  • Kod produktu: Narty Head Real Joy 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.100,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje