NARTY HEAD STRONG INSTINCT  TI MODEL Z KOLEKCJI 2017/18
Z WIĄZANIAMI HEAD PRD 12
Model Strong Instinct wzmocniony Graphenem to uniwersalne narty sprawdzające się w różnych warunkach, zaprojektowane dla średniozaawansowanych i dobrych narciarzy, którzy traktują góry jako przestrzeń do nauki i poprawy swoich umiejętności. 
Wszechstronna kombinacja 20% rocker i 80% camber w konstrukcji Allride Rocker pozwala unosić się w miękkim śniegu, ale jednocześnie zapewnia dynamikę na twardej trasie. 
Elastyczna konstrukcja Power Sidewall Ti Jacket ułatwia wygięcie nart w skręcie, a rewolucyjny Graphene dodaje lekkości i wytrzymałości. Szybki ślizg z uniwersalną strukturą to kolejny element, który pozwala na szybki progres umiejętności w każdych warunkach terenowych..
TECHNOLOGIE Technologia graphene w nartach head supreme instinct 2018 snowsport
ERA 3.0
Allride Rocker - Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu. 
Progersywny Promień - Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi. 
Intellirise Rebound - Inteligentna stabilność. Przenieśliśmy legendarne piezoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują. Te narty są po prostu za sprytne. Technologia graphene w nartach head supreme instinct 2017 snowsport
TECHNOLOGIA GRAPHENE
Poczuj innowację. dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli z serii supershape, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie – precyzyjna inicjacja skrętu. Konstrukcja Power Sidewall Ti  Jacket w nartach HEAD Supreme Instinct 2018 snowsport
POWER SIDEWALL TI JACKET
Warstwa Titanal w połączeniu z grafenem tworzy trwałe i responsywne narty wyczynowe. Syntetyczny rdzeń wspierany przez ścianki boczne - ABS Sidewall - zapewnia miękki flex wzdłużny w połączeniu z super reagującym flexem skrętnym właśnie dzięki sidewall jacket. Technologia UHM C w nartach Head Supreme Instinct 2017 snowsport
ŚLIZG UHM C
Tej samej jakości materiały co użyte w wiodących prym na świecie raceowych nartach HEAD  zaostały zastosowane również w tym modelu. Różnicą jest inna struktura ślizgu, która ma posłużyć w każdych warunkach.
                                                                                                                                                              Narty z wiązaniami  Head PRD 12 skala 3-12 DIN
montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta
Taliowanie :130-83-115mm    R- 15,5m dla 177cm 
CENA NOWYCH NART W SEZONIE 2200ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ  CENIE 1299ZŁ
Posiadamy narty w dł; 170cm 177cm
Narty posiadają 24 miesięczną GWARANCJĘ
Ponieważ równolegle prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym  
prosimy o potwierdzenie dostępności mailowo lub telefonicznie 
Zakupiony towar można odebrać w sklepie stacjonarnym
PROMO-SPORT

Head Strong Instinct Ti 2017/2018

  • Kod produktu: Head Strong InstinctTi 2017 / 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje