Head Super  Joy model 2020 z wiązaniem Head Joy 11 SLR

Super Joy to synonim szybkości, klasy i mody. Albo inaczej, szybkość, kasa i moda to synonimy Super Joy. Nie ważne, po prostu - SUPER JOY.

Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi o bezbłędność, piękno czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowania innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach – od świtu do zmierzchu.

 Model Super Joy to flagowy  model dla zaawansowanych narciarek , które szukają lekkiej narty z uniwersalną konstrukcją. Rocker do dynamicznych skrętów na sztruksie. Lekkość, balans i kontrola unikalnej konstrukcji LIBRA, uniwersalny Allride Rocker, a także wzmocniona Graphenem konstrukcja Koroyd Carbon zapewnia wyjątkową moc i przyspieszenie doświadczonym narciarkom, podczas gdy łatwość sterowania pomaga średnio zaawansowanym czynić dalsze postępy.

Opis techniczny:

LIBRA: KOBIECY CAMBER

Obniżenie profilu cambera, które było możliwe dzięki zastosowaniu grafenu, pozwala na łatwe skręty i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna i bezwysiłkowa.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER

Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET

Dzięki unikalnym właściwościom Graphene, konstrukcja Super Light Weight Distribution charakteryzuje się mniejszą ilością materiałów użytych do jej budowy, lepszą reakcją na impulsy skrętne i szybszym przejściem z krawędzi na krawędź. To najnowocześniejsza konstrukcja w damskich nartach do jazdy poza trasami.

Taliowanie: 129-75-108 mm    R - 12,2m  dla 163 cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 11 SLR skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Super Joy 2020

  • Kod produktu: Narty Head Super Joy 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje