• Narty Head Supershape iMagnum 2019

NARTY HEAD SUPERSHAPE i.MAGNUM Z KOLEKCJI 2018/19
Z WIĄZANIAMI HEAD PRD 12


Supershape i.Magnum jest najbardziej uniwersalnym z modeli Supershape zapewniając łatwe prowadzenie na przygotowanych trasach. Centralnie umieszczony lekki Graphene pozwolił przeprojektować konstrukcję modeli Supershape, poprawiając balans, kontrolę i moc narty. Dodając do tego ręcznie wykonaną i poprawiajacą zwrotność konstrukcję Worldcup Sandwich, generującą dodatkową moc technologię KERS oraz ułatwiajacą inicjację skrętów i sterowania konstrukcję Speed Rocker otrzymujemy mandat do rządzenia na przygotowanych trasach.
Młodzi i starsi. Duzi i mali. Lżejsi i ciężcy. Zaawansowani narciarze w każdym wieku, o każdej sylwetce i masie ciała wybierają Supershape i.Magnum. Załóż te uniwersalne narty i w każdym terenie poczuj się jak w domu. Ich 72-milimetrowa talia sprawi, że nie będziesz mógł wyjść z podziwu, jak łatwa i przyjemna możne być jazda na nartach. Dzięki krótkiemu promieniowi skrętu ten model jest bardzo zwrotny. Podsumowując - perfekcyjna narta z najwyższej półki. Zginaj, ruszaj i baw się doskonale.
Narty z wiązaniami HEAD PRD  12
/skala 4-12DIN/
montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA
Taliowanie: 129-71-109mm
Promień skrętu R-11,2m dla 156cm
Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap
Materiał: Graphene
Technologia: KERS
Sezon: 2018/2019
Szybkość: bardzo szybko
Teren: Allride
Przeznaczenie: narciarze zaawansowani
Styl jazdy: doskonała technika

Narty Head Supershape iMagnum 2019

  • Kod produktu: Narty Head Supershape iMagnum 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.949,00 zł


Dostępne opcje