Head Supershape i.Speed model 2020
z wiązaniami Head PRD 12 Grip Walk 


Head SuperShape I.Speed to bliźniacza konstrukcyjnie narta do bestsellera SuperShape i.Magnum. W stosunku do I.Magnum, Head wprowadził niewielkie modyfikację w narcie zmieniając taliowanie nadając I.Speed ‘owi preferencję skrętu gigantowego.

Head Supershape  i.Speed to propozycja dla zaawansowanych narciarzy, którzy lubią szybką, dynamiczną jazdę po przygotowanych trasach, ale również oczekujących łatwego prowadzenia i wchodzenia w skręt. Bardzo dobrze zachowujące się na twardym i zbitym śniegu, zapewniając precyzyjne trzymanie krawędzi.

Head Supershape I.Speed  są niezwykle dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu pełnej stabilizacji podczas jazdy na większych prędkościach zakreślając szersze łuki. Zaprojektowane, aby zapewnić doświadczonemu narciarzowi szybką i agresywną jazdę, narty uzbrojone w precyzję i moc racingowej tradycji HEAD.

Technologia Graphene gwarantuje niezwykłą lekkość oraz wytrzymałość materiału.

Co więcej, do produkcji tego modelu wykorzystano technologię KERS, dzięki której podczas wyjścia z zakrętu tylna część narty sztywnieje, dodając mocy i przyspieszenia na wzór turbosprężarki.

Dynamiczne, precyzyjne i płynne wchodzenie w zakręty zapewnia specjalna konstrukcja Speed Rocker. Dzięki niej narty doskonale sprawdzają się również w miękkim i sypkim śniegu, zachowując stabilność i dokładność w jeździe carvingowej.

Narty Head Supershape są niezawodne w każdych warunkach. Oferują pełną kontrolę czy to na twardym lodzie, miękkim puchu, klejącym śniegu lub muldach. Dodane wiązania PRD 12 GW kompatybilne z podeszwami GripWalk zadbają o bezpieczeństwo. Zapamiętasz je nako narty, które nigdy nie zawiodły i wszędzie się sprawdziły. Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, z drewnianym rdzeniem i ślizgiem UHM C, wyposażona jest w technologie Graphene oraz Era 3.0 S.

Centralnie umieszczony lekki Graphene pozwolił przeprojektować konstrukcję modeli Supershape, poprawiając balans, kontrolę i moc narty. Dodając do tego ręcznie wykonaną i poprawiajacą zwrotność konstrukcję Worldcup Sandwich, generującą dodatkową moc technologię KERS oraz ułatwiajacą inicjację skrętów i sterowania konstrukcję Speed Rocker otrzymujemy mandat do rządzenia na przygotowanych trasach.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala /4-12 DIN/

HEAD SUPERSHAPE i.SEED 2020 /163/ + PRD 12 GW Marka Head

Technologie:

KERS

ERA 3.0 S

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Speed Rocker

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  123-68-103mm

Promień skrętu;  R- 12,7m /163 cm

HEAD SUPERSHAPE i.SEED 2020 /163/ + PRD 12 GW Rodzaj MęskieNarty Head Supershape i.Speed 2020

  • Kod produktu: Narty Head Supershape i.Speed 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje