• Narty Head V-Shape V-10 2019

NARTY HEAD  V-SHAPE V 10 Z KOLEKCJI 2018/19
Z WIĄZANIAMI HEAD PR 11


Narty HEAD V-Shape V10 SW LYT Tech pochodzą z najnowszej kolekcji nart o nazwie V-Shape. Jest to zupełnie nowy model, który premierę ma w sezonie 2018/2019.
Jazda allmountain! Bez limitów! Jeżeli są jakieś granice to tylko w naszych głowach. V10 pojadą z Tobą gdzie zapragniesz. Narty HEAD V-Shape to kompan śnieżnych przygód, którego szukałeś. To narta dla zaawansowanych, która zrewanżuje się doskonałymi osiągami.
Poza nowym designem nart wprowadzono nowy parametr, który nazywa się Taper Ratio – jest to różnica szerokości dziobu oraz piętki narty (w najszerszym miejscu). Poprzednie modele miały takie same szerokości w tych miejscach, teraz jednak zastosowana dysproporcja pozwala na łatwiejsze wejście w zakręt oraz na komfortową jazdę, nawet niedoświadczonym narciarzom. Firma HEAD wyprodukowała 5 modeli nart o różnym Taper Ratio dla dopasowania do swojego poziomu zaawansowania. Modele o niższej wartości (np. V4) posiadają większe Taper Ratio oraz przeznaczone są dla średniozaawansowanych pozwalając na łatwiejsze sterowanie, łatwiejsze wychodzenie z zakrętów. Narty o wyższych numerach modelu (np. V10) posiadają mniejsze Taper Ratio, a tym samym pozwalają na aktywne krawędziowanie podczas całego skrętu oraz dynamiczny i wymagający technicznie zjazd. Narty dodatkowo, w zależności od modelu, różnią się Rockerem, czyli profilem nart – niższe modele posiadają mniejszą szerokość w środkowej części, inna długości promienia i kąta podgięcia dziobu oraz są dużo miększe. Stąd też narty V-Shape V4 dobrze sprawdzą się na przygotowanych trasach, a V-Shape V10 mogą być używane nawet na słabo przygotowanych trasach, a nawet poza nimi.
Technologie, które czynią ten model tak uniwersalnym to konstrukcja Allride rocker, czyli 20% tłumiącego nierówności rockera z 80% wygięciem camber. Dodatkowo wyjątkowo lekka i wytrzymała konstrukcja Graphene i Carbon Sandwich Worldcup i lekki rdzeń drewniany z Koruba.
Narty z wiązaniami HEAD PRD  11
/skala 3-11DIN/
montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE  139-85-121mm
PROMIEŃ SKRĘTU  13,6 m DLA 170cm
Technologia ERA 3.0 - kombinacja technologii, kształtu i geometrii, przekładająca się na sterowanie bez wysiłku i uniwersalności narty w miękkim śniegu
Konstrukcja LYT Tech
Graphene
Konstrukcja Carbon Sandwich Cap
Rdzeń drewniany KARUBA
Ślizg Structured UHM C Base
Allride Rocker
NARTY W  SUPER  IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM  I WIZUALNYM
więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila
MINIMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA -  POJEDYNCZE ZARYSOWANIA I OTARCIA  NA SZACIE GRAFICZNEJ NART I WIĄZAŃ
KRAWĘDZIE GRUBE I RÓWNE NOMINALNA /FABRYCZNA / GRUBOŚĆ KRAWĘDZI - 2,2MM GRUBOŚCI
ZERO ZUŻYCIA TECHNICZNEGO
ŚLIZGI RÓWNIEŻ W SUPER IDEALNYM  STANIE BEZ ŻADNYCH UBYTKÓW CZY WYPEŁNIEŃ POJEDYNCZE RYSKI NIE WYMAGAJĄCE SERWISOWANIA
W SKALI DO 10 - NARTY OCENIAM NA 9,5 -9,7 !!

Przedmiotem aukcji są narty w dł; 170cm
Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej
24 miesięcznej GWARANCJI


Narty Head V-Shape V-10 2019

  • Kod produktu: Narty Head V-Shape V-10 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.600,00 zł
  • 1.400,00 zł


Dostępne opcje