Head WC Rebels  e.GSR model 2023
Wiązanie Head PR 11 Protector  GW


Worldcup Rebels E.SLR 2023 jest to jeden z podstawowych modeli nart gigantowych, idealne kiedy chcemy zacząć przygodę z nartami z grupy race. Łatwa dynamiczna narta która wyróżnia reaktywność i płynność jazdy.


Narty Worldcup Rebels e.GSR to gwarancja skuteczności podczas jazdy długimi skrętami. Model wyróżnia DNA linii Rebels, pełen drewniany rdzeń wzmocniony metalem oraz konstrukcja Worldcup Sandwich. Sportowe taliowanie oraz szerokość 68 mm przekładają się na promień 14,4 m oferujący uniwersalność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Model wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność oraz oraz lekki system szynowych wiązań w technologii PowerRail. E.GSR to przyjazny model dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach.


HEAD WC REBELS e.GSR 2023/170/ - JAK NOWE Długość nart 170 cm

Technologie HEAD WORLDCUP REBELS E-GSR:


EMC F: HEAD EMC F (Energy Management Circuit) posiada ceramiczną płytkę piezo wbudowaną w przód narty. Tutaj energia kinetyczna jest zamieniana na energię elektroniczną, która z kolei jest wykorzystywana do pochłaniania negatywnych wibracji. Oznacza to, że narty biegają płynniej i pozwalają na jazdę na wyższym poziomie przez cały dzień.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap: Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Całkowicie nowe wiązania Protector PR 11 to nowy wymiar narciarskiego bezpieczeństwa. Wiązania oferują technologię Full Heel Release (FHR) zapewniającą inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie bocznej i pionowej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku do przodu lub — w szczególności — do tyłu ze skręceniem ciała. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć ryzyko kontuzji kolan i dolnej części nóg. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail.

Narty z wiązaniami  HEAD PR 11 PROTECTOR GW

w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 120-68-101mm  R-14,4m dla 170cm

HEAD WC REBELS e.GSR 2023/170/ - JAK NOWE

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Białe smugi na ślizgach to pozostałość smaru.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  2700ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIENarty Head WC Rebels e.GSR 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e.GSR 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje