Narty Head  WC Rebels e-SLR model 2023
z wiązaniem Head PR 11 GW


Worldcup Rebels e.SLR 2023 jest to jeden z podstawowych modeli nart slalomowych,w praktyce jakby "druga slalomka" nieco łatwiejsza i mniej wymagająca niz model flagowy e.SL Idealne narty kiedy chcemy zacząć przygodę z nartami z grupy race. Łatwa dynamiczna narta która wyróżnia reaktywność i płynność jazdy.

Narty Worldcup Rebels e.SLR to gwarancja skuteczności podczas jazdy krótszymi i średnimi  skrętami. Model wyróżnia DNA linii Rebels, pełen drewniany rdzeń wzmocniony metalem oraz konstrukcja Worldcup Sandwich. Sportowe taliowanie oraz szerokość 66 mm przekładają się na promień 11,2 m oferujący uniwersalność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Model wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność oraz oraz lekki system szynowych wiązań w technologii PowerRail.  Narty Rebels e.SLR to przyjazny model dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach.


HEAD WC REBELS e.SLR 2023/163/ + PR 11 GW Kod producenta REBELS e.SLR 163CM

Technologie HEAD WORLDCUP REBELS E-SLR:

EMC F: HEAD EMC F (Energy Management Circuit) posiada ceramiczną płytkę piezo wbudowaną w przód narty. Tutaj energia kinetyczna jest zamieniana na energię elektroniczną, która z kolei jest wykorzystywana do pochłaniania negatywnych wibracji. Oznacza to, że narty biegają płynniej i pozwalają na jazdę na wyższym poziomie przez cały dzień.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap: Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Narty z wiązaniami  HEAD PR 11 GW, w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 123-66-107mm  R-11,2m dla 163cm

HEAD WC REBELS e.SLR 2023/163/ + PR 11 GW Model REBELS e.SLR 163CM

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  2700ZŁNarty Head WC Rebels e-SLR 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-SLR 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje