Nordica Dobermann SLC FDT
model 2022/23
z wiązaniami Marker TPX  12 FDT Gw


Najbardziej wyrozumiały model z rodziny Dobermann, DOBERMANN SLC, najlepiej nadaje się dla tych, którzy kochają łatwość jazdy na stoku. Wysoka wydajność w naturze, ale zbudowana z drewnianego rdzenia i bez metalu /wzmocnienia TITANALU/, jest lżejsza i mniej obciążająca, dzięki czemu jest idealna dla mniej agresywnych narciarzy.

Jej kształt o wielu promieniach z ponadwymiarowym kształtem slalomowego dziobu SL pozwala na szybką i łatwą inicjację skrętu, podczas gdy talia i ogon bardziej gigantowy GS umożliwiają wszystko, od dużych zakrętów po szybkie łuki o krótkim promieniu. A nowa płyta Recoil Power Plate zapewnia płynny flex i dodatkową stabilność.

Jeśli szukasz wybaczających nart carvingowych, które są wszechstronne i łatwe w skręcaniu, Dobermann SLC jest dla Ciebie.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker TPX 12  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 FDT GW, skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

NORDICA DOBERMANN SLC FDT 2023 /170 / SUPER STAN

Płyta:

FDT Recoil Power Plate - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Opis techniczny:

Taliowanie : 120-69-104mm  R-14m dla 170cm

Płyta: FDT Recoil Power

Konstrukcja: ENERGY CA

Din: 4 - 12 TC

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń / Materiały: Performance Wood + ściana boczna Fabryczna faza

podstawy: 0,9°

Fabryczna faza boczna: 88°

NORDICA DOBERMANN SLC FDT 2023 /170 / SUPER STAN Model DOBERMANN SLC  FDT

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI
Narty Nordica Dobermann SLC FDT 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLC FDT 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje