Narty Nordica Dobermann  SLR RB FDT model 2020
Wiązanie Marker X-Cell 14 FDT GRIP WALK

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu. Dobermann SLR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy krótkimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Jeśli jesteś zawodnikiem amatorem instruktorem narciarstwa lub po prostu narciarzem, który uwielbia robić slalomowe zakręty, to Twoja narta. Wzorowany na naszych nartach wyścigowych Dobermann World Cup. Dzięki wąskiej szerokości talii 69 mm jest szybki od krawędzi do krawędzi. Ponadto promień tyłu narty pozwala na różne kształty skrętu, dzięki czemu jest to najbardziej płynna i zabawna narta SL, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dodając jeszcze więcej życia do nart, wprowadzamy nową płytę Recoil Power Plate. Zainspirowany najbardziej udaną płytą na Pucharze Świata, Tłokową płytką, Recoil pozwala nartom naturalnie się wyginać, zapewniając płynniejszą i bardziej dynamiczną jazdę. Dla tych, którzy szukają mocnej narty, która szybko, precyzyjnie skręca i ma zabawne podejście, Nordica DOBERMANN SLR RB z pewnością Ci się spodoba.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT GW  w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:


Din: 4-14 FDT

Taliowanie: 119-69-103mm

Radius: 11,5m dla 155cm

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty oceniam na więcej niż dobry takie  /dobry +/  zarówno stan techniczny jak i wizualny. Niewielkie ślady normalnego użytkowania - drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie dość grube i równe  1,6- 1,7,0mm grubości krawędzi -  a więc nie wielkie  zużycie techniczne.

Ślizgi również w  bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje