UŻYWANE NARTY NORDICA DOBERMANN SPITFIRE RB EVO
Z KOLEKCJI 2017/18 Z WIĄZANIAMI MARKER X-CELL 12  EVO
Narty Nordica Dobermann Spitfire RB EVO to doskonałe połączenie mocy, precyzji i wyjątkowego trzymania krawędzi. Innowacyjna płyta EVO zapewnia łatwość sterowania podczas gdy technologia Carbon Race Bridge (RB) odpowiada za redukcję wstrząsów. Dodajmy do tego drewniany rdzeń z tytanowymi wzmocnieniami, a otrzymujemy maszyny, dzięki którym w mgnieniu oka zaczniemy wycinać łuki ostre jak brzytwa.
Nordica wraz z gwiazdami Mistrzostw Świata takimi jak Felix Neureuther, Dominik Paris i Fritz Dopfer - wprowadzają nową serię nart Dobermann. Najszybsza oraz najpotężniejsza linia z całej kolekcji Nordica. Wraz z wprowadzeniem nowych elementów nart wykonanych w technologii Carbon Race Bridge została zwiększona stabilizacja podczas drgań, która pozwala Ci szusować na stokach z całkiem nowym poziomem prędkości i pewności siebie.
TECHNOLOGIE:
ENERGY 2 TITANIUM RACE BRIDGE®
Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty i dwóch warstw tytanu rozciągających się wzdłuż krawędzi. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.
EVO
Zaprojektowane specjalnie do nart z grupy Frontside. Ta płyta posiada takie same aluminiowe wnętrze jak model EDT oferując w ten sposób najwyższą transmisję mocy od czubka po koniec nart. Równocześnie wspiera Twoją dobrą postawę podczas zjazdu dla zachowania lepszego balansu kiedy Ty szusujesz na stoku.
CARBON RACE BRIDGE
Technologia wykończenie dziobu i ogonu narty. Zapewnia większy opór przy skręcie i lepsze przenoszenie mocy na dziub narty. Dzięki zastosowaniu Carbonu narta oferuję niezrównaną stabilność, sztywność i przyczepność krawędzi.
Narty z wiązaniami Marker X-Cell Evo skala 4-12 DIN
montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta
Taliowanie:22-72-102mm R-15m dla 168cm
NARTY W IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM  I WIZUALNYM
MINIMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA -  DROBNE ZARYSOWANIA I OTARCIA  NA SZACIE GRAFICZNEJ NART I WIĄZAŃ 
KRAWĘDZIE GRUBE I RÓWNE NOMINALNA /FABRYCZNA / GRUBOŚĆ KRAWĘDZI
ZERO ZUŻYCIA TECHNICZNEGO ŚLIZGI RÓWNIEŻ W SUPER STANIE BEZ ŻADNYCH UBYTKÓW CZY WYPEŁNIEŃ POJEDYNCZE RYSKI NIE WYMAGAJĄCE SERWISOWANIA NARTY WYGLĄDAJĄ JAK NOWE
W SKALI DO 10 - NARTY OCENIAM NA 9,5 !!
CENA NOWYCH NART W SEZONIE 3300 ZŁ 
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 1599 ZŁ

Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 
24 miesięcznej GWARANCJI

 Aby zobaczyć szczegółowe zdjęcia tych nart - kliknij w poniższy link

Nordica Doberman Spitfire RB 2018

  • Kod produktu: Nordica Doberman Spitfire RB 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje