Narty Freeride Nordica Enforcer 93  model 2018 
z wiązaniami Marker Griffon 13 TCX

Nordica Enforcer 93 ma niemal identyczną budowę do modelu Enforcer 100. Jej przeznaczenie to offpiste: ta narta z segmentu Allmountain posiada profil camRoc, punkt kontaktu z podłożem został przesunięty na czubach o 25 proc. do tyłu a na tyłach o 5 proc. do przodu.


Dzięki temu Erforcer 93 wybacza błędy a przy pełnym ugięciu sprawia wrażenie, jakby jechała po szynach ku dolinie – niezależnie od tego czy po nartą jest najtwardszy lód czy mokra śniegowa breja. To także zasługa konstrukcji “Energy 2 Titanium”, w której rdzeń z drewna topoli, buku i balsy wprasowany jest pomiędzy impregnowaną warstwę włókna węglowego i 4-milimetrową warstwę tytanową.

W przeciwieństwie do wielu nart wyposażonych w rocker Enforcer 93 umożliwia szybką zmianę krawędzi. Nasi testerzy uznali ten model za nartę bardzo zwinną i zwrotną. “Fantastyczna narta. Okazała się równie niezawodna i spokojna jak jej szerszy brat, ale przy tym jest zwinna jak kot. Precyzyjna narta o wybaczającym błędy charakterze”

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13 skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 126-93-114mm  R- 18,5m dla 177cm

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,9 -2,0mm grubości -  a więc zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 12 miesięcznej gwarancji.

Narty Nordica Enforcer 93 2018

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 93 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje