Nordica Nawigator 90 model 2019 
 z wiazaniami Marker Griffon 13.0

Nowy wymiar narciarstwa dla mężczyzn: narty zjazdowo- freeridowe Navigator 90 z wiązaniem MARKER GRIFFON 13, produkcji renomowanej marki Nordica. Narty należą do kolekcji All Mountain i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych. Co więcej, do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie GRIFFON.

I-Core Torsion Bridge Ti jest to rdzeń najnowszej generacji, za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy level.

W nartach zaprojektowano specjalnie wycięty płat Titanalu, który jest nie tylko lekki, ale także nie traci na swojej sztywności.

TECHNOLOGIE:

- Hex Titanium Bridge: Warstwa tytanu zaopatrzona w specjalne heksagonalne otwory, dzięki którym uzyskano optymalną sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zredukowaniu wagi nart.

- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.

Narty Nordica znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, zaś ich profil All Mountain sprawia, że stabilność podczas zjazdów jest zachowana nawet na większych prędkościach.

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :129-90-114mm  R- 16,5m dla 179cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3000ZŁ

Narty praktycznie w dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Normalne ślady użytkowania -  drobne eksploatacyjne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 10%-15%

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze płytkie zarysowania nie wymagające serwisowania.

Narty Nordica Navigator 90

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 90
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje